Affiliate sieť zameraná na obsahové projekty

Zastrešujeme všetky typy publisherov, no sústredíme sa na rozvoj kvalitných obsahových affiliate projektov.

Chcem viac

predávať

Mám svoj e-commerce projekt a chcem viac predávať. Nechcem platiť za kliky ani zobrazenia, ale za reálny biznis, ktorý mi návštevník prinesie!

Chcem sa stať inzerentom

Mám reklamné

plochy

Mám svoje webové stránky, online projekty, mailové databázy, alebo iný mediálny priestor, na ktorom chcem zarábať. Chcem sa stať publisherom!

Chcem sa stať publisherom

Ako funguje affiliate marketing?

Krátke video na pár sekúnd

Či už ste publisher a máte svoj projekt, alebo inzerent a máte ecommerce projekt, affiliate marketing je tu pre vás. Je veľmi obľúbený nie len na Slovensku. Aktuálne sa v sieti Dognet združujú stovky slovenských, českých, ale aj maďarských či rumunských affiliate kampaní. Stačí si vybrať! Našim publisherom sme vyplatili cez 0 € a stále to rastie. Sme tu pre vás, stačí sa ozvať.

Chcem sa stať publisherom Chcem sa stať inzerentom

Vzdelávanie affiliate trhu je pre nás veľká priorita

Knihy na podporu affiliate marketingu na Slovensku aj v Česku

V sieti Dognet nečakáme, kým sa trh vyvinie sám. Podporujeme vzdelávanie affiliate publisherov a aj inzerentov. Preto robíme affiliate meetup HotDognet, publikujeme, prednášame.

Na pultoch kníhkupectiev a aj v eshopoch nájdete už tri naše publikácie – Online marketing a tvorba zarábajúceho webu, Tvorba úspešného zarábajúceho blogu a posledná najnovšia 123 tipov pre online a affiliate marketing. Robíme to preto, aby sme priniesli našim klientom nových a kvalitných publisherov a tak isto, aby sme pomohli v rozvoji online projektov, ktoré naši publisheri majú.

Knihy sú k dispozícii na našom eshope .

Chcete ju zadarmo? Napíšte nám, prečo by ste ju mali získať zadarmo a my vám ju pošleme. Prečo? Lebo podporujeme trh a sme tu pre vás 🙂 

Chcem knižku 123 tipov
alt text