O nás

Sme lokálna affiliate sieť, ktorá na 100% rozumie trhu. Zastrešujeme 0 kampaní a máme 0 publisherov. Od roku 2013 sme inzerentom priniesli 0 konverzií a obraty na úrovni 0 €. Publisherom sme doteraz vyplatili provízie v celkovej výške 0 €.

Sieť ako férový partner pre vaše affiliate kampane

Sme tu pre inzerentov a publisherov už viac ako 9 rokov a sieť staviame na kvalite a službe. Nie sme len technické riešenie, či lokálna pobočka inej siete.

Sieť sme budovali na zelenej lúke a preto je nastavená tak, ako aj celá naša firma – férovo. Pre inzerentov a publisherov často robíme doslova modré z neba len preto, aby sa o nás mohli oprieť.

Prečo práve Dognet?

Na trhu sa pohybujú niekoľkí hráči. Nie sme jediný a každá sieť sa na niečo špecializuje, v niečom vyniká. V čom my? Robíme so širokým spektrom publisherov – od tých najväčších, po malých blogerov. A sústredíme sa práve na obsahových publisherov, ktorí tvoria obsah.

Sami kontrolujeme sieť, kvalitu a zakladáme si na tom. Aj preto sa na nás spoliehajú tisíce publisherov a stovky inzerentov – uľahčujeme im život a vytvárame čo najlepšie prostredie na kooperáciu.

Štefan Polgári

Managing Director a zakladateľ siete Dognet

Budem úprimný, tak ako sa snažím byť v živote, aj biznise. Sieť sme priniesli, ako rýdzo slovenskú, už pred viac ako 6 rokmi. Chceli sme priniesť plnohodnotnú affiliate sieť na Slovensko. Postupom času sme sa veľa naučili a z one-man show sme aktuálne na viac ako desať člennom tíme, ktorý je Dognet.

Dognet nie je technické riešenie, systém a ani sieť zo zahraničia. Je to služba, za ktorou stoja reálni ľudia na ktorých sa môžete spoľahnúť.

Postupom času som prišiel na to, že náš prístup sa dá uplatniť a „predať“ aj v Česku, neskôr v Maďarsku či na balkáne. Prečo? Lebo sa nehráme na majstrov sveta, ale počúvame čo od affiliate kanálu očakávajú ako inzerenti, tak publisheri. Ani jeden z nich pre nás nie je samozrejmosť.

Úprimne, nemáme najlepšie technické riešenie na trhu. Sú tu aj lepší „ajťáci“. Čo ale viem určite je, že náš systém vie na 100% pokryť to, čo inzerent a publisher reálne potrebuje.

Sieť staviame na službe, komunikácii, profesionalite a pridanej hodnote.

A to je to, čo si myslím, že inzerent aj publisher od siete potrebuje. Je to ako v pretekoch F1 – nevyhráva ten, čo má najrýchlejší monopost. Ale ten, čo má najlepší team a jazdcov. A na ten team som úprime hrdý. Nie na zdrojový kód, ale ľudí, ktorí tvoria Dognet.