Služby Inzerentom

Affiliate sieť ako kľúčový partner

Rozdiel medzi sieťou Dognet a inými veľkými (affiliate) riešeniami je v tom, že máme iný prístup. Často a radi robíme veci, ktoré „veľkým“ ani nenapadnú, alebo to robiť proste nemôžu. Neposkytujeme len technické riešenie, ale komplexnú službu, ktorá funguje iba na succes fee modeli. 

Když jsem hledal společnost pro affiliate spolupráci, rozhodl jsem se pro Dognet z několika důvodů. Za prvé působí jak na českém, tak na slovenském trhu, dále mě přesvědčily podmínky a hlavně vstřícný přístup zástupců firmy Dognet. Prvotní intergace byla přes technickou neflexibilitu naší společnosti snadná a rychlá, během následné komunikace mě těší především transparentnost a přehled o výkonu. Naše vzájemná spolupráce je sice relativně krátká, ale hned od začátku nejen splnila, ale dokonce předčila moje očekávání, a já se těším že bude ještě dlouhodobá a nadále úspěšná.

Šimon Radil

Internet Marketing Manager, Möbelix 

Čo teda od nás dostanete?

  • Systém bez vstupných alebo paušálnych poplatkov takmer pre každého
  • Zastrešenie vyplácania publisherov
  • Základnú akvizíciu nových publisherov do programu
  • Komunikácia s TOP partnermi pre vašu kampaň
  • Propagáciu programu na sociálnych sieťach a v mailingu
  • Pomoc pri spravovaní programu a prípadne aj pri vyhodnocovaní
  • Aktívny dohľad nad kvalitou trafficu

Dlhodobá spolupráca

Je našim cieľom, aby ste mali efektívny affiliate program. Kým nebudete spokojní a nebude vám to vychádzať, nemôžeme byť spokojní ani my.  „Chytíme vás za ruku“ a prevedieme celým procesom. Nie je to o tom, že by sme vám dali prázdny systém a nechali vás robiť  čo chcete.

Zakladáme si na komunikácii

Dognet si zakladá na rýchlej komunikácii a vzdelávaní trhu. Preto, ako pre samotných inzerentov, tak pre celú sieť robíme pravidelnú akvizíciu publisherov s cieľom získať čo najlepší výkon pre affiliate kampane.

To, čo je v iných sieťach platená služba, robíme my automaticky a ako súčasť našich služieb. Všetko s cieľom poskytnúť čo najlepšie služby ako inzerentom, tak publisherom.

Petronela Novotná

Country Manager Dognet Slovakia

Rovnako férový prístup a služby poskytujeme v celej CEE. Hlavnými trhmi sú pre nás Slovensko, Česko, Maďarsko ale kampaň vieme zastrešiť aj pre Rumunsko, Poľsko a pre rok 2020 aj Slovinsko a Chorvátsko.

Sme tu pre vás.