Služby Inzerentom

Affiliate sieť ako kľúčový partner

Rozdiel medzi sieťou Dognet a inými veľkými (affiliate) riešeniami je v tom, že máme iný prístup. Často a radi robíme veci, ktoré „veľkým“ ani nenapadnú, alebo to robiť proste nemôžu. Neposkytujeme len technické riešenie, ale komplexnú službu. 

Pridajte sa do férovej affiliate siete, ktorej veria tisíce e-shopov a publisherov.

Google Rating
Google Rating 95 recenzií
4.9
Facebook Rating
Facebook Rating 104 recenzií
4.9

Když jsem hledal společnost pro affiliate spolupráci, rozhodl jsem se pro Dognet z několika důvodů. Za prvé působí jak na českém, tak na slovenském trhu, dále mě přesvědčily podmínky a hlavně vstřícný přístup zástupců firmy Dognet. Prvotní intergace byla přes technickou neflexibilitu naší společnosti snadná a rychlá, během následné komunikace mě těší především transparentnost a přehled o výkonu. Naše vzájemná spolupráce je sice relativně krátká, ale hned od začátku nejen splnila, ale dokonce předčila moje očekávání, a já se těším že bude ještě dlouhodobá a nadále úspěšná.

Šimon Radil

Internet Marketing Manager, Möbelix 

Čo teda od nás dostanete?

  • Zastrešenie vyplácania publisherov
  • Základnú akvizíciu nových publisherov do programu
  • Komunikácia s TOP partnermi pre vašu kampaň
  • Propagáciu programu na sociálnych sieťach a v mailingu
  • Pomoc pri spravovaní programu a prípadne aj pri vyhodnocovaní
  • Aktívny dohľad nad kvalitou trafficu

Dlhodobá spolupráca

Je našim cieľom, aby ste mali efektívny affiliate program. Kým nebudete spokojní a nebude vám to vychádzať, nemôžeme byť spokojní ani my.  „Chytíme vás za ruku“ a prevedieme celým procesom. Nie je to o tom, že by sme vám dali prázdny systém a nechali vás robiť  čo chcete.

Affiliate marketing pre e-shopy
E-book zadarmo

Affiliate marketing pre e-shopy

Už ste iba jeden krok od e-booku, ktorý vám pomôže získať kľúčové informácie o správnom nastavení a fungovaní vašej affiliate kampane

Zakladáme si na komunikácii

Dognet si zakladá na rýchlej komunikácii a vzdelávaní trhu. Preto, ako pre samotných inzerentov, tak pre celú sieť robíme pravidelnú akvizíciu publisherov s cieľom získať čo najlepší výkon pre affiliate kampane.

To, čo je v iných sieťach platená služba, robíme my automaticky a ako súčasť našich služieb. Všetko s cieľom poskytnúť čo najlepšie služby ako inzerentom, tak publisherom.

Petronela Novotná

Country Manager Dognet Slovakia

Rovnako férový prístup a služby poskytujeme v celej CEE. Hlavnými trhmi sú pre nás Slovensko, Česko, Maďarsko ale kampaň vieme zastrešiť aj pre Rumunsko, Poľsko a pre rok 2020 aj Slovinsko a Chorvátsko.

Sme tu pre vás.