O nás

Affiliate meetupy HotDognet

Niekoľkokrát ročne usporadúvame affiliate meetupy pre publisherov s názvom HotDognet. Tradične je dvakrát v Bratislave – Vianočný a Letný. V posledných rokoch ale pribudli aj HotDognety v Maďarsku, Česku a dokonca v Rumunsku.

Je pre nás dôležité edukovať a spájať know-how publisherov. Preto sú tieto meetupy hlavne pre nich. Inzerenti potrebujú stále nových a kvalitných publisherov. A platforma, kde sa vytvorí priestor pre networking je ideálna.

Affiliate marketing na konferenciách

Často a radi vystupujeme na konferenciách, ktoré šíria dobré meno affiliate trhu. Prednášame ako na Slovensku, tak v Česku, Maďarsku či v Rumunsku.

Je pre nás dôležité, aby bol trh v neustálom kontakte s možnosťami, ktoré affiliate prináša. Preto nevynechávame ani ecommerce plesy, športové podujatia či rôzne „campy“ ako WordCamp, či BarCamp.

Knižka pre inzerentov o affiliate kampaniach

V rámci edukácie nezabúdame ani na inzerentov. Pripravili sme klasickú, voňavú knižku o affiliate marketingu pre inzerentov. Sú tam informácie pre eshopy a ecommerce projekty o tom, ako nastaviť affiliate kampaň správne, férovo a hlavne efektívne pre všetky strany.

Knižku máme v slovenčine, češtine a dokonca v maďarčine. Obsahuje aj desiatku videí a ukážok. Chcete jeden výtlačok? Stačí sa nám ozvať a my vám ju pošleme 😉

Prednášky na školách

Keďže knižka v sklade nemá žiadaden efekt, často a radi chodíme prednášať na vysoké školy. O čom? No o affiliate marketingu. O tom, ako sa môžu študenti stať publishermi a tvoriť online projekty.

Študenti o to javia záujem a často sa z nich stávajú reálni aktívni publisheri siete, čo nás veľmi teší. Pri každej knižke sa cca polovica rozdá práve študentom. Pretože edukácia je dôležitá a my ju robíme a vždy robiť budeme.