O nás

Vydávame knižky o online a affiliate marketingu pre celé Česko-Slovensko

V rámci rozširovania siete si zakladáme na tom, aby sme vytvárali a učili nových publisherov. To je pre našich inzerentov kľúčové – aby získali kvalitných publisherov. Preto sme za posledných niekoľko rokov vydali 4 publikácie práve na podporu publisherov. Aj keď vieme, že posúvame dopredu aj konkurenciu, niekto to robiť musí. Tak to robíme my. Lebo nikomu inému by to nesedelo do nákladovej tabuľky a nesedí to ani nám. Ale je to budúcnosť, za ktorú budeme bojovať pre inzerentov a aj publisherov.

Posledný počin sa dostal do čísel, ktoré málokto čakal. Prvá knižka mala asi 120 strán. Na poslednej knižke pre blogerov sa podieľalo viac ako 40 blogerov a profesionálov na online marketing. A má cez 400 skvelích strán. To je to, čo posunie trh dopredu. To je to, čo urobí affiliate marketing ešte výkonnejším. To je to, čo robíme pre celý trh.

Online marketing

Tvorba zarábajúceho webu

Komplexná publikácia od 30 profesionálov z oblasti online marketingu približuje celý online marketing. V detaile sa zameriava hlavne na affiliate marketing a tvorbu úspešného publisherského webu. Knižka pochádza z prvého vydania z roku 2018, ktoré bolo v roku 2019 aktualizivané a doplnené na konečných viac ako 500 strán.

Blog Hero Academy

Tvorba úspešného zarábajúceho webu

Blogeri sú v dobe „prázdnych“ influencerov ohrozený druh. Preto sme sa rozhodli vydať knižku na podporu celého blogerského trhu. Samozrejme, dávame do popredia affiliate marketing ako jednu z možností monetizácie. Na knižke pracovalo cez 40 blogerov a odborníkov na online marketing a je na 95% rozdielna od knižky o online marketingu.