O nás

Štefan PolgáriManaging Director

Ako spoluzakladateľ siete ju vediem dodnes. Od prázdneho systému bez inzerentov a publisherov po dnešnú fungujúcu sieť to bola dlhá cesta. Verím však vo férovosť a otvorenosť ako k partnerom v podnikaní, tak v rámci firemnej kultúry. Som rád, že sme stále nezávislá sieť, ktorá nemá žiadnu “centrálu” a stojíme na vlastných nohách, bez investorov a dlhov.

Extra pyšný som na naše postavenie a aktivity v rámci edukácie affiliate trhu. Vydali sme niekoľko knižiek, email kurz, robíme konferencie a stretnutia. Všetko s cieľom vybudovať celý trh a nie len čakať, kedy sa kto zaregistruje. Je to ťažké a dosť drahé, ale správne.

Petronela NovotnáCountry Manager Dognet Slovakia

V rámci affiliate siete Dognet pracujem na rozvoji affiliate marketingu na slovenskom a českom trhu. Eshopom ponúkam možnosť získania nových zákazníkov a predajov čisto na províznom systéme. Vedia tak opäť o niečo lepšie diverzifikovať svoje zdroje zákazníkov a získať reklamný priestor na internete, ktorý by inak nevedeli pokryť.

Mojou hlavnou náplňou je obchodná spolupráca, akvizícia a starostlivosť najmä o inzerentov slovenských ale aj mnohých českých kampaní. Donedávna bola veľkou súčasťou mojej pracovnej náplne aj samotná fakturácia a úkony, ktoré sú spojené s províziami vo vzťahu k inzerentom a rovnako aj k publisherom.

Vždy sa nájdu samozrejme aj jednorázové väčšie či menšie tasky, ktoré súvisia s rozvojom a zlepšovaním siete, podmienok spolupráce a zvyšovaním efektivity kampaní.

Medzičasom sa snažím spoznávať nových ľudí na pracovných stretnutiach alebo konferenciách či meetupoch.

V pravidelných intervaloch sa stretávam s novými výzvami, ktoré ma posúvajú ďalej a verím, že tento pracovný trend pretrvá. 🙂

Roman DobiášCountry Manager Dognet Czechia

Mám na starosti aktivity Dognet v České republice.

Pokud chcete vědět o affiliate více, zvažujete Váš e-shop do affiliate zapojit, chcete nezávazně posoudit potenciál, kdykoliv zavolejte nebo napište. A to i v případě, že s affiliate marketingem nemáte žádné zkušenosti, anebo naopak jste vyzkoušeli a nebyli spokojeni. Vždy mi jde o to, aby kampaně přinášely inzerentům dlouhodobý užitek a zároveň pro publishery byly atraktivní. Prostě klasické win-win. A pokud mám jakékoliv pochybnosti nebo potenciál nevidím, vždy to sdělím předem.

V obchodu a marketingu pracuji 25 let. Začínal jsem v oboru telekomunikací, posledních 10 se věnuji online marketingu. Pracoval jsem v online marketingové agentuře Sherpas (dříve Dobrý web), kde jsem získal mnoho zkušeností s budováním a optimalizací webů a online marketingovými strategiemi pro menší i velké klienty. Ale také znám pohled inzerenta, tedy fungování a rozvoj e-shopů, neboť jsem 3 roky jeden lékárenský řídil. Díky těmto zkušenostem umím pochopit cíle, očekávání a možnostem inzerenta z jeho pohledu a díky tomu lépe najít optimální a ekonomicky fungující řešení affiliate kampaní.

Júlia BačíkováKey Relationship Manager

Volám sa Júlia a v Dognete som začala ako brigádnik už počas školy, kde teraz hrotím už takmer 4 roky. Neskôr som sa ako Country manager starala o český trh. Mojou náplňou práce bolo najmä získavanie nových inzerentov, ale aj akvizícia publisherov a starostlivosť o existujúce kampane.

Okrem toho som riešila aj vybrané interné projekty Dognetu a aktuálne sa ako Key Relationship Manager venujem najmä kľúčovým spoluprácam a vzťahom medzi publishermi a inzerentami. Som v dennodennom kontakte s našimi publishermi aj inzerentami a snažím sa im, v rámci spolupráce s nami, ponúknuť čo najväčšiu pridanú hodnotu a starostlivosť. Vymýšľam, ako by jedna aj druhá strana mohla z affiliate kampane vyťažiť čo najviac. Väčšinu bežného dňa trávim za počítačom, no najradšej sa s ľuďmi stretávam osobne, či už na osobných stretnutiach, rôznych marketingových podujatiach, alebo konferenciách či expách, na ktoré hojne chodíme s Dognetom. Takže, kdekoľvek ma stretnete, určite budem rada, ak prídete na kus reči.

Veronika AlmásiováRelationship Manager

V Dognete sa venujem našim novým, ale aj existujúcim publisherom. Mám na starosti komunikáciu so slovenskými a českými publishermi, a to od ich prvého kontaktu so sieťou.

Našim partnerom pomáham nielen začať s affiliatom, ale aj ich usmerňujem v procese nasadzovania kampaní, ukazujem im spôsob ako najlepšie nasadiť kampane na ich projekty a odpovedám na mnoho ďalších dotazov, s ktorými prídu do kontaktu. Riešim kontrolu publisherských webov a v prípade nedostatkov im navrhujem zlepšenie.
S partnermi komunikujem aj v rámci kontroly nasadenia kampaní na ich projektoch. V rámci kontroly mám na starosti, kto a akým spôsobom propaguje kampane na svojich weboch.

V Dognete robíme všetko tak, ako najlepšie vieme. Je pre nás dôležitá spokojnosť zákazníkov. Vďaka profesionálnemu prístupu každého z nás, Vám pomôžeme zlepšiť Váš projekt k dokonalosti. Vymýšľame inovácie, ktoré by sa mohli implementovať, prípadne vylepšiť, aby práca, ktorú vykonávame mala zmysel. A hlavne, dávame do všetkého srdiečko.

Eva KmeťováFinancial Manager

Ako finančná manažérka mám na starosti všetky finančné procesy v spoločnosti. Od fakturácie inzerentom, cez vymáhanie pohľadávok až po vyplácanie provízií publisherom.

Keďže v Dognete je pre nás priorita spokojnosť našich inzerentov a publisherov, komunikujem s nimi každodenne pri riešení akýchkoľvek otázok alebo problémov týkajúcich sa financií, fakturácie a vyhodnotenia objednávok.

Celý tím Dognetu na čele so Štefanom sú skvelí a šikovní ľudia, ktorí robia v office výbornú atmosféru, ktorá sa následne prenáša v komunikácii na každého, kto príde do kontaktu so sieťou Dognet.

Ondrej TakáčProduct & Project Manager

Volám sa Ondrej a ako Affiliate manager sa starám o našich publisherov, integráciu a kontrolu kampaní, sledovanie štatistík, riešenie problémov a pod. Našim publisherom viem pomôcť nielen s technickými problémami ale aj s marketingovými otázkami, keďže som šesť rokov strávil v agentúre JANDL ako projektový manažér digitálnych projektov.

Okrem starostlivosti o publisherov, mám pod krídlami technickú stránku celej siete Dognet. Riešim technické integrácie nových kampaní, preverujem funkčnosť trackingov, hľadám chyby, riešim prípadné nedostatky, nasadzujem vylepšenia,…

Oproti iným firmám vidím v Dognete obrovskú výhodu v tom, že ak chcete niečo zmeniť k lepšiemu, nepotrebujete o tom spraviť 3 meetingy a presvedčovať vedenie celý mesiac. Jednoducho poviem, Štefan kývne a ideme nasadzovať. Vďaka tomu vieme rýchlo reagovať na požiadavky publisherov aj inzerentov a zlepšovať našu sieť rýchlym tempom.

Šimon PavliščákHead of Affiliate Management

V Dognete zastávam pozíciu Affiliate Manager a som dvojička k Ondrejovi, nášmu Affiliate manažérovi. Mám na starosti predovšetkým integráciu nových kampaní v sieti. Kampane spúšťam vo všetkých piatich krajinách na ktorých Dognet momentálne pôsobí – Slovensko, Česko, Maďarsko, Rumunsko a Poľsko. Pomaly, ale isto sa rozrastáme aj na slovinský a chorvátsky trh.

Spustené kampane následne odpropagujem medzi publisherov na rôznych sociálnych sieťach a skupinách. Taktiež som v každodennom kontakte s inzerentmi a publishermi. S inzerentmi komunikujem ohľadom samotného procesu integrácie kampaní, od zaslanie prihlasovacích údajov do administrácie, vypýtania si propagačných materiálov, nasadenia trackovacích kódov, až po samotné spustenie a starostlivosť o kampaň. Komunikácia s nimi prebieha samozrejme aj po spustení kampane, kedy kontrolujem priebeh a správnosť fungovania kampaní najmä z technickej stránky. Včas viem odhaliť keď dôjde k výpadku trackingu a v momente to s inzerentom riešim, aby problém napravil. S publishermi komunikujem predovšetkým ohľadom kontroly nasadenia kampaní na ich vlastné projekty a taktiež odpovedám na ich každodenné dotazy ohľadom aktívnych kampaní. Taktiež mám na starosti to, aby sme vedeli, kto a akým spôsobom kampane propaguje.

Vojtěch BartoněkAffiliate Manager Czechia

Jsem nová posila do českého týmu v síti Dognet. Jako affiliate manager se věnuji rozvoji a optimalizaci affiliate marketingu na českém trhu. Jsem zodpovědný nejen za získávání nových klientů, ale současně i o péči již zapojených kampaní. Rovněž mám na starosti komunikaci s inzerenty, a to od prvotního kontaktu a následného spuštění, až po propagaci a hledání nejlepšího řešení právě pro Váš affiliate marketing.

V affiliate prostředí se pohybuji již třetím rokem a za tu dobu jsem měl možnost vyzkoušet si samotné fungování výkonnostního marketingu z různých pohledů. Vzhledem k těmto zkušenostem Vám pomohu správně optimalizovat Váš projekt, zařídit propagaci pomocí různých nástrojů a také správně využít potenciál sítě.

Jsem rád, že jsem součástí projektu, který mi umožňuje na sobě neustále pracovat. Díky skvělému fungování celého týmu a individuálnímu přístupu ke každému inzerentovi zvlášť, tak i Vy získáte unikátní spolupráci a možnost úspěšně zdokonalovat svůj projekt.

Tomáš MorvaiTomáš MorvaiCountry Manager Dognet Hungary
Andrea HorečnáAndrea HorečnáMarketing Manager+421 948 567 240
Ondřej PřibylOndřej PřibylSales Manager Dognet Czechia+420 732 717 471
Zuzana RiglerováZuzana RiglerováRelationship Manager+421 947 935 405
Katalin PathóKatalin PathóRelationship Manager Dognet Hungary
Michal MikolkaMichal MikolkaAffiliate Manager+421 948 049 212
Pal PushkashPal PushkashAffiliate Manager+421 948 131 624
Cedo VelasevicCedo VelasevicCountry Manager Dognet Croatia and Slovenia
Kristof BraunsteinerKristof BraunsteinerAffiliate Manager for DACH
Tomáš JančTomáš JančWeb Developer
Miro SenkaMiro SenkaWeb Developer
Marián SolnicaMarián SolnicaWeb Developer
Peter ZubčákPeter ZubčákWeb Developer