O nás

Petronela NovotnáCountry Manager Dognet Slovakia

V rámci affiliate siete Dognet pracujem na rozvoji affiliate marketingu na slovenskom a českom trhu. Eshopom ponúkam možnosť získania nových zákazníkov a predajov čisto na províznom systéme. Vedia tak opäť o niečo lepšie diverzifikovať svoje zdroje zákazníkov a získať reklamný priestor na internete, ktorý by inak nevedeli pokryť.

Mojou hlavnou náplňou je obchodná spolupráca, akvizícia a starostlivosť najmä o inzerentov slovenských ale aj mnohých českých kampaní. Donedávna bola veľkou súčasťou mojej pracovnej náplne aj samotná fakturácia a úkony, ktoré sú spojené s províziami vo vzťahu k inzerentom a rovnako aj k publisherom.

Vždy sa nájdu samozrejme aj jednorázové väčšie či menšie tasky, ktoré súvisia s rozvojom a zlepšovaním siete, podmienok spolupráce a zvyšovaním efektivity kampaní.

Medzičasom sa snažím spoznávať nových ľudí na pracovných stretnutiach alebo konferenciách či meetupoch.

V pravidelných intervaloch sa stretávam s novými výzvami, ktoré ma posúvajú ďalej a verím, že tento pracovný trend pretrvá. 🙂

Štefan PolgáriManaging Director

Ako spoluzakladateľ siete ju vediem dodnes. Od prázdneho systému bez inzerentov a publisherov po dnešnú fungujúcu sieť to bola dlhá cesta. Verím však vo férovosť a otvorenosť ako k partnerom v podnikaní, tak v rámci firemnej kultúry. Som rád, že sme stále nezávislá sieť, ktorá nemá žiadnu “centrálu” a stojíme na vlastných nohách, bez investorov a dlhov.

Extra pyšný som na naše postavenie a aktivity v rámci edukácie affiliate trhu. Vydali sme niekoľko knižiek, email kurz, robíme konferencie a stretnutia. Všetko s cieľom vybudovať celý trh a nie len čakať, kedy sa kto zaregistruje. Je to ťažké a dosť drahé, ale správne.

Roman DobiášCountry Manager Dognet Czechia

Mám na starosti aktivity Dognet v České republice.

Pokud chcete vědět o affiliate více, zvažujete Váš e-shop do affiliate zapojit, chcete nezávazně posoudit potenciál, kdykoliv zavolejte nebo napište. A to i v případě, že s affiliate marketingem nemáte žádné zkušenosti, anebo naopak jste vyzkoušeli a nebyli spokojeni. Vždy mi jde o to, aby kampaně přinášely inzerentům dlouhodobý užitek a zároveň pro publishery byly atraktivní. Prostě klasické win-win. A pokud mám jakékoliv pochybnosti nebo potenciál nevidím, vždy to sdělím předem.

V obchodu a marketingu pracuji 25 let. Začínal jsem v oboru telekomunikací, posledních 10 se věnuji online marketingu. Pracoval jsem v online marketingové agentuře Sherpas (dříve Dobrý web), kde jsem získal mnoho zkušeností s budováním a optimalizací webů a online marketingovými strategiemi pro menší i velké klienty. Ale také znám pohled inzerenta, tedy fungování a rozvoj e-shopů, neboť jsem 3 roky jeden lékárenský řídil. Díky těmto zkušenostem umím pochopit cíle, očekávání a možnostem inzerenta z jeho pohledu a díky tomu lépe najít optimální a ekonomicky fungující řešení affiliate kampaní.

Veronika AlmásiováRelationship Manager

V Dognete sa venujem našim novým, ale aj existujúcim publisherom. Mám na starosti komunikáciu so slovenskými a českými publishermi, a to od ich prvého kontaktu so sieťou.

Našim partnerom pomáham nielen začať s affiliatom, ale aj ich usmerňujem v procese nasadzovania kampaní, ukazujem im spôsob ako najlepšie nasadiť kampane na ich projekty a odpovedám na mnoho ďalších dotazov, s ktorými prídu do kontaktu. Riešim kontrolu publisherských webov a v prípade nedostatkov im navrhujem zlepšenie.
S partnermi komunikujem aj v rámci kontroly nasadenia kampaní na ich projektoch. V rámci kontroly mám na starosti, kto a akým spôsobom propaguje kampane na svojich weboch.

V Dognete robíme všetko tak, ako najlepšie vieme. Je pre nás dôležitá spokojnosť zákazníkov. Vďaka profesionálnemu prístupu každého z nás, Vám pomôžeme zlepšiť Váš projekt k dokonalosti. Vymýšľame inovácie, ktoré by sa mohli implementovať, prípadne vylepšiť, aby práca, ktorú vykonávame mala zmysel. A hlavne, dávame do všetkého srdiečko.

Eva CicháFinancial Manager

Ako finančná manažérka mám na starosti všetky finančné procesy v spoločnosti. Od fakturácie inzerentom, cez vymáhanie pohľadávok až po vyplácanie provízií publisherom.

Keďže v Dognete je pre nás priorita spokojnosť našich inzerentov a publisherov, komunikujem s nimi každodenne pri riešení akýchkoľvek otázok alebo problémov týkajúcich sa financií, fakturácie a vyhodnotenia objednávok.

Celý tím Dognetu na čele so Štefanom sú skvelí a šikovní ľudia, ktorí robia v office výbornú atmosféru, ktorá sa následne prenáša v komunikácii na každého, kto príde do kontaktu so sieťou Dognet.

Ondrej TakáčProduct & Project Manager

Volám sa Ondrej a ako Affiliate manager sa starám o našich publisherov, integráciu a kontrolu kampaní, sledovanie štatistík, riešenie problémov a pod. Našim publisherom viem pomôcť nielen s technickými problémami ale aj s marketingovými otázkami, keďže som šesť rokov strávil v agentúre JANDL ako projektový manažér digitálnych projektov.

Okrem starostlivosti o publisherov, mám pod krídlami technickú stránku celej siete Dognet. Riešim technické integrácie nových kampaní, preverujem funkčnosť trackingov, hľadám chyby, riešim prípadné nedostatky, nasadzujem vylepšenia,…

Oproti iným firmám vidím v Dognete obrovskú výhodu v tom, že ak chcete niečo zmeniť k lepšiemu, nepotrebujete o tom spraviť 3 meetingy a presvedčovať vedenie celý mesiac. Jednoducho poviem, Štefan kývne a ideme nasadzovať. Vďaka tomu vieme rýchlo reagovať na požiadavky publisherov aj inzerentov a zlepšovať našu sieť rýchlym tempom.

Šimon PavliščákHead of Affiliate Management

V Dognete zastávam pozíciu Affiliate Manager a som dvojička k Ondrejovi, nášmu Affiliate manažérovi. Mám na starosti predovšetkým integráciu nových kampaní v sieti. Kampane spúšťam vo všetkých piatich krajinách na ktorých Dognet momentálne pôsobí – Slovensko, Česko, Maďarsko, Rumunsko a Poľsko. Pomaly, ale isto sa rozrastáme aj na slovinský a chorvátsky trh.

Spustené kampane následne odpropagujem medzi publisherov na rôznych sociálnych sieťach a skupinách. Taktiež som v každodennom kontakte s inzerentmi a publishermi. S inzerentmi komunikujem ohľadom samotného procesu integrácie kampaní, od zaslanie prihlasovacích údajov do administrácie, vypýtania si propagačných materiálov, nasadenia trackovacích kódov, až po samotné spustenie a starostlivosť o kampaň. Komunikácia s nimi prebieha samozrejme aj po spustení kampane, kedy kontrolujem priebeh a správnosť fungovania kampaní najmä z technickej stránky. Včas viem odhaliť keď dôjde k výpadku trackingu a v momente to s inzerentom riešim, aby problém napravil. S publishermi komunikujem predovšetkým ohľadom kontroly nasadenia kampaní na ich vlastné projekty a taktiež odpovedám na ich každodenné dotazy ohľadom aktívnych kampaní. Taktiež mám na starosti to, aby sme vedeli, kto a akým spôsobom kampane propaguje.

Vojtěch BartoněkAffiliate Manager Czechia

Jsem nová posila do českého týmu v síti Dognet. Jako affiliate manager se věnuji rozvoji a optimalizaci affiliate marketingu na českém trhu. Jsem zodpovědný nejen za získávání nových klientů, ale současně i o péči již zapojených kampaní. Rovněž mám na starosti komunikaci s inzerenty, a to od prvotního kontaktu a následného spuštění, až po propagaci a hledání nejlepšího řešení právě pro Váš affiliate marketing.

V affiliate prostředí se pohybuji již třetím rokem a za tu dobu jsem měl možnost vyzkoušet si samotné fungování výkonnostního marketingu z různých pohledů. Vzhledem k těmto zkušenostem Vám pomohu správně optimalizovat Váš projekt, zařídit propagaci pomocí různých nástrojů a také správně využít potenciál sítě.

Jsem rád, že jsem součástí projektu, který mi umožňuje na sobě neustále pracovat. Díky skvělému fungování celého týmu a individuálnímu přístupu ke každému inzerentovi zvlášť, tak i Vy získáte unikátní spolupráci a možnost úspěšně zdokonalovat svůj projekt.

Katalin PathóKatalin PathóCountry Manager Dognet Hungary+36 70 553 29 77 / +421 907 528 894
Andrea HorečnáAndrea HorečnáMarketing Manager+421 948 567 240
Ondřej PřibylOndřej PřibylSales Manager Dognet Czechia+420 732 717 471
Zuzana RiglerováZuzana RiglerováRelationship Manager+421 947 935 405
Michal MikolkaMichal MikolkaAffiliate Manager+421 948 049 212
Cedo VelasevicCedo VelasevicCountry Manager Dognet Croatia and Slovenia
Ľuboš MišíkĽuboš MišíkProduct & Business Development Manager+421 910 677 882
Tomáš JančTomáš JančWeb Developer
Miro SenkaMiro SenkaWeb Developer
Marián SolnicaMarián SolnicaWeb Developer
Peter ZubčákPeter ZubčákWeb Developer