Staňte sa inzerentom

Cez affiliate kampane sme našim 0 inzerentom zvýšili obrat až o 30%. Dodnes sme zabezpečili 0 konverzií s celkovým obratom viac ako 0 €. Cez sieť oslovíte tisíce magazínov, blogov, katalógov a influencerov. A to všetko na províznom princípe, bez platieb za kliknutia, či zobrazenia.

Chcem sa stať inzerentom

Čo vie affiliate marketing priniesť?

Každý eshop sa dostane do stavu, kedy sa už viac spendovať v PPC, RTB či viac tlačiť na Facebook, neoplatí. Práve vtedy je tá správna doba siahnuť po affiliate marketingu, ktorý otvára nové príležitosti.

Affiliate marketing pre e-shopy
E-book zadarmo

Affiliate marketing pre e-shopy

Už ste iba jeden krok od e-booku, ktorý vám pomôže získať kľúčové informácie o správnom nastavení a fungovaní vašej affiliate kampane

Působení 4home v rámci affiliate sítě Dognet na českém i slovenském trhu vnímáme velmi pozitivně. Měsíčně nám tato spolupráce přináší stovky realizovaných transakcí, které navíc často přichází od zcela nových zákazníků. To vše je způsobeno aktivním přístupem publisherů, kteří jsou schopni naše produkty prezentovat kreativním způsobem na místech, na která bychom se sami jen velmi těžko dostávali.

Jan Skalický

Online Marketing Manager, 4Home a. s.

Otvorené dvere k novým zdrojom trafficu

Zapojením sa do affiliate siete získate prístup k tisícom nových médií, ktoré by ste inak osloviť nevedeli resp. vedeli len veľmi ťažko. Najväčší affiliate publisheri často vytvárajú projekty, ktoré sú priamo tvorené za účelom využívania affiliate kampaní. A práve k nim si viete otvoriť dvere skrz vlastnú affiliate kampaň, ktorú vám vie profesionálne zastrešiť vo všetkých smeroch práve sieť Dognet.

Obsahoví publisheri ako priorita

Zameriavame sa na získavanie a spoluprácu hlavne s obsahovými publishermi. Samozrejme, obsluhujeme aj vsetky relevatné cashbacky a kupónové weby, no obsahoví publisheri – magazíny, katalógy, recenzné weby a podobne, sú pre nás priorita.

  • Recenzné weby
  • Katalógy produktov
  • Magazíny
  • Blogy
  • Cashbackové systémy
  • Kuponové weby
  • Influenceri (FB, instagram, YTB)

Celý tím na akvizíciu a komunikáciu s publishermi venujeme pozornosť tomu, aby každý relevatný publisher vedel o všetkých kampaniach, ktoré by ho mohli zaujímať. Publisher dostáva informácie ako cez sociálne siete, tak cez newsletter, samotný systém a aj osobnou komunikáciou. Často aj telefonicky. Všetko preto, aby boli kampane efektívne a inzerent bol spokojný

Júlia Bačíková

Key Relationship Manager

Knihy na podporu affiliate marketingu na Slovensku aj v Česku

V sieti Dognet nečakáme, kým sa trh vyvinie sám. Podporujeme vzdelávanie affiliate publisherov a aj inzerentov. Máme už šesť vydaných publikácií, z ktorých aktuálne nájdete na pultoch kníhkupectiev a aj na e-shopoch.

Navštíviť náš e-shop
123 tipov pre online a affiliate marketing

123 tipov pre online a affiliate marketing

Chcem knihu
Tvorba úspešného zarábajúceho blogu

Tvorba úspešného zarábajúceho blogu

Chcem knihu
Tvorba zarábajúceho webu krok za krokom

Tvorba zarábajúceho webu krok za krokom

Chcem knihu
55 tipov a návodov pre úspešný e-shop

55 tipov a návodov pre úspešný e-shop

Chcem knihu

Pridajte sa do férovej affiliate siete, ktorej veria tisíce e-shopov a publisherov.

Google Rating
Google Rating 95 recenzií
4.9
Facebook Rating
Facebook Rating 104 recenzií
4.9