
Januárové novinky pre inzerentov
Prvé novinky tohto roka nemôžeme začať inak, ako úprimným poďakovaním za ten predošlý. 🙂
Ďakujeme, že ste si s nami prežili spoločné minuloročné úspechy aj náročnejšie obdobia, ktorým bol e-commerce vystavený. Veľmi si vážime vašu dôveru a dávame vám záväzok, že vám aj naďalej budeme prinášať férové riešenia.
Prajeme vám, nech je váš rok 2025 bohatý na skvelých ľudí v osobnom aj pracovnom živote, úspešné projekty, zmysluplné partnerstvá a lojálnych zákazníkov. 🙂
My sa vám ho posnažíme obohatiť o niekoľko zaujímavých noviniek v rámci našej spolupráce, ktoré vám predstavíme už čoskoro!
Zaujíma vás, ako dopadol rok 2024 v Dognete? Zuzka a Nela ho zhodnotili v krátkom videu:
Zhrnutie roka 2024
- Našim klientom sme priniesli obrat cez 71 miliónov eur.
- Publisheri si na províziách zarobili cez 4 milióny eur.
- Cez sieť prešlo viac ako 980 tisíc objednávok.
- Dognet oslávil 11. narodeniny a 10 rokov na českom trhu.
Najobľúbenejšie segmenty roka 2024
- Domácnosť a záhrada (233 900 konverzií)
- Elektronika a svetlá (129 133 konverzií)
- Zdravie a krása (116 192 konverzií)
- Móda a doplnky (113 896 konverzií)
- Hobby a cestovanie (95 542 konverzií)
Black Friday 2024
Black Friday týždeň (25.11. – 2.12.2024) priniesol:
- takmer 40 tisíc konverzií,
- obrat cez 3 milióny eur,
- najúspešnejšou bola, rovnako ako v roku 2023, Black Friday nedeľa.
Naša sieť neustále rastie
- V roku 2024 sme spustili 148 nových kampaní. V priemere 12 kampaní mesačne.
- Do siete pribudlo 1 084 nových publisherov. To sú takmer 3 noví publisheri každý deň!
- Dognet tím sa rozrástol o 4 nových kolegov: Marketingovú manažérku Digi, Relationship manažérku pre český trh Míšu a programátorov Mira a Michala.
Čo by ste nemali prehliadnuť
Najčítanejšie články roku 2024:
- Tipy na vyšší výkon kampane
- Získajte veľký boost predajov len za pár minút
- Povedzte CSS partnerom svoje áno: 5 výhod affiliate spolupráce s CSS partnermi
Nové české profily na sociálnych sieťach:
Vydali sme rozhovor s klientom 4home o úspešnej online stratégii:
Prečítať si o nás môžete aj na webe nášho sesterského projektu Ecommerce Bridge, ktorý začal vydávať minulý rok aj krásny tlačený časopis. V prípade záujmu o bezplatné predplatné navštívte ecommercebridge.sk/predplatne.
Kde sme sa mohli vidieť?
Stretnúť ste nás mohli na 9 konferenciách v 4 krajinách:
- Ecommerce Prague v Prahe
- Baselinker EXPO v Prahe
- Reshoper v Prahe
- GECOMCON v Prahe
- Ecommerce Expo v Budapešti
- Konverzija v Banja Luke
- Upterdam v Senci
- Ecommerce Bridge LIVE v Bratislave
- Marketing Rulezz v Bratislave
Rozlúčili sme sa s konceptom HotDognetu v rámci jeho posledného ročníka na Letnom HotDognete 2024, a to vo veľkom štýle! Pozvali sme vzácnych hostí Mateja Tomašovského z BBG a Tomáša Obala z Decathlonu, ktorí si pripravili zaujímavé prezentácie o ich prístupe k affiliate spolupráci.
Prednášať sme boli aj my. 🙂 Základy o affiliate marketingu sme odovzdali študentom marketingu štvrtého ročníka na Ekonomickej univerzite.
Pozvánky na záver
Uvidíme sa už 13. 2. 2025 na GECOMCON v Martinickom paláci v časti Praha – Hradčany, kde budeme tento rok platinovým partnerom podujatia. 🙂 Čaká vás deň nabitý viac ako 65 spíkrami a zaujímavé témy od využitia AI a automatizácie, cez expanziu na zahraničné trhy, až po nové využitie marketplaces a budovanie silnej značky.
V Prahe sa stretneme aj na Czech Online Expo (26. – 27. 2. 2025). V PVA Expo v časti Praha – Letňany vás čaká počas 2 dní cez 100 prednášok na 23 tém, resp. trendov digitálneho sveta. Rozhodne bude z čoho vyberať!
Vyrazíme aj do Budapešti. 🙂 Dňa 27. 2. 2025 budeme na Ecommerce Expo, ktorá poskytuje priestor e-commerce hráčom networkovať, spájať sa a učiť sa jeden od druhého.
Tešíme sa na vás a prajeme vám príjemný a úspešný začiatok nového roka.