Predvianočné novinky pre inzerentov siete Dognet

Predvianočné novinky pre inzerentov siete Dognet

Prešiel viac ako mesiac a preto tu máme nové, čerstvé novinky pre inzerentov priamo zo siete. Robíme pre vás všetko, čo sa dá a posúvame dopredu nie len náš trh. 

Neustále drobné vylepšovanie

Neustále makáme na tom, aby sme zlepšovali podmienky a možnosti ako pre vás – inzerentov, tak aj pre publisherov. Vytvorili sme kopu nových článkov, kde radíme alebo vysvetľujeme, ako funguje affiliate kampaň, alebo ako s ňou lepšie pracovať. Z našich top článkov za posledné obdobie pre Vás odporúčam jeden s témou, ako bude Dognet trackovať bez cookies.

Takisto pripravujeme nový notifikačný systém, novú verziu systému Banea a umelú inteligenciu na sledovanie kvality konverzií a odhaľovanie anomálií v sieti v reálnom čase.

Toto všetko riešime pre vás, aby sme vám vedeli zabezpečiť čo najkvalitnejší traffic.

 

Áno – máme ďalšie nové kampane, aj publisherov

Publisheri neustále pribúdajú, spustili sme aj ďalšie nové kampane. Horúcou novinkou je ZľavaDňa.sk, Shop.rukahore.sk, či Refundo a Factcool vo viacerých jazykových mutáciach. Kolega Roman, ktorý sídli v Čechách sa od príchodu do siete nezastavil a naplno vybavuje stále nové a nové české kampane. Aj naďalej platí, že ak máte záujem čokoľvek prediskutovať osobne a ste v Čechách, môžete ho kontaktovať. Kontakt nájdete na webe.

 

Štartujeme Media kampane

Kolega Šimon a Dávid sa venovali novým Media kampaniam. Okrem vytvorenia článkov, recenzií, či spätných odkazov prostredníctvom affiliate partnerov, Media kampane zahŕňajú aj napríklad spoluprácu s influencermi. Ako v skratke funguje spolupráca nájdete vo videu od kolegu Dávida. Snažíme sa Vám takto prostredníctvom publisherov poskytnúť ďalšiu pridanú hodnotu ako doplnok ku kampani.

Pred pár dňami sme odpromovali prvé spustené kampane a ideme makať na ďalších. Ak máte záujem, prosím, kontaktujte nás. Celý článok je pre Vás k dispozícii v našom magazíne.

 

Davová psychóza počas Black friday

Máme za sebou top predajné obdobie roka – Black Friday. V piatok sme mali najväčší počet zaznamenaných konverzií od začiatku fungovania Dognetu a následná nedeľa ho takmer dorovnala. Veľmi pekne ďakujeme za vašu dôveru a že sme spoločne mohli zaznamenať takýto rast výkonu kampaní. Vďaka Vašej spolupráci pred samotným BF sme mohli sprostredkovať publisherom vaše akcie, na ktoré sa mohli pripraviť. Zhrnutie nájdete v našom článku.

S Dávidom na cestách – Maďarsko aj Rumunsko

Kolega Dávid sa zúčastnil dvoch skvelých publisherských meetupov. Jeden z nich sme organizovali my práve pre maďarských publisherov. Tým bol náš HotDognet v Budapešti. Snažíme sa maximálne edukovať tamojší trh a podporiť aktivitu publisherov v Maďarsku.  

Druhým meetupom bola konferencia v Rumunsku – Affiliate 3.0. Strávili sme s rumunskými publishermi 4 dni v horách v príjemnej atmosfére s motivačnými prednáškami a plodnou diskusiou. Veľa sme sa od nich dozvedeli.

Využívame všetky dostupné možnosti ako podporiť výkon kampaní aj v zahraničí. Viac o tom napísal Dávid v článku v našom magazíne.

 

Vianočný HotDognet

Dňa 12. decembra opäť otvoríme dvere našej pivničky pre publisherov a uvítame ich na vianočnom HotDognete. Opäť posharujeme niekoľko tipov a rád pre publisherov, zhrnieme posledné obdobie v číslach a ponetworkujeme do noci. Hotdogy nám tento raz budú pripravovať ľudia z Filip’s hotdog. Teaser a odkazy na minulé stretká nájdete v našom článku. Pokiaľ viete o niekom, kto by mal záujem zúčastniť sa lístky sú ešte dostupné na Tickpo.sk

 

Mikulášska nádielka pre našich inzerentov

Opäť sa nám podarilo teraz v spolupráci s Luigi’s Box pre Vás pripraviť exkluzívnu ponuku výlučne pre inzerentov siete Dognet. Luigi’s Box prináša sadu nástrojov, pomocou ktorých dokáže akýkoľvek eshop zlepšiť svoje vyhľadávanie, čím zlepší konverzný pomer a zvýši svoje príjmy. V priemere ich klientom zlepšili konverzný pomer z vyhľadávania o desiatky percent.

Ak ich kontaktujete na info@luigisbox.com s tým, že ste náš inzerent, zadarmo pre vás vypracujú analýzu vyhľadávania na vašom eshope a zároveň získate až 25%-nú zľavu na ich všetky ďalšie služby.

Bližšie informácie, ako vám dokážu pomôcť nájdete v článku od Radoslava Balajku. Snáď len vypichnem z článku nasledovné:

“Priamy dopad vyladeného vyhľadávania pocítite na zvýšení konverzie, a teda na vyššom obrate eshopu. Priemerne to býva o 20%, ale sú prípady, kedy prišlo ku zlepšeniu aj o stovky percent.” Zaujímavé? 🙂

 

Videopozvánka práve pre eshopy

Nakoniec mám pre Vás jednu pozvánku na 1. ročník českého Ecommerce plesu, ktorý sa uskutoční 26.1.2019 v Slovanskom dome v Prahe. Pokiaľ Vás to oslovilo, napíšte. Máme pre vás 15% zľavu 😉

Tak ako tentokrát, radi by sme sa aj nabudúce podelili o to, na čom v sieti Dognet aktuálne pracujeme. Dúfame, že Vás naše príspevky zaujali a že si prečítate, prípadne pozriete aj nasledujúci diel. Teším sa na Vás a už teraz Vám prajem krásne vianočné a novoročné obdobie. 🙂

Petronela Novotná

Country Manager Slovakia

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?