Tip na kampane: Attractiv.sk

Tip na kampane: Attractiv.sk

Približne pred 2 rokmi sa do Dognetu zapojila kampaň zo segmentu módy – Attractiv.sk. Nie je teda žiadnou novinkou, ale stabilne dlhodobo fungujúcou kampaňou. Používate ju? Pokiaľ ešte nie, tak vám v tomto článku prinesieme niekoľko dôvodov prečo by ste s tým mali začať.

Attractiv.sk je najväčší slovenský e-shop zameraný na značkové dámske a pánske spodné prádlo. Nájdete v ňom všetky najžiadanejšie značky – Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Diesel, Cristiano Ronaldo – CR7, Polo Ralph Lauren, Puma, Levi’s, DKNY, Panache, Freya, Wacoal, Björn Borg, Andrew Christian, AussieBum, Cleo by Panache, Obviously.

Všetok tovar v e-shope Attractiv.sk je výlučne originálny, priamo od výrobcov alebo oficiálnych distribútorov. Je to zároveň jediný e-shop, v ktorom nájdete najširšiu ponuku limitovaných fashion kolekcií týchto značiek.

 

Fakty o kampani Attractiv.sk v Dognete

 • Kampaň má atraktívnu províziu 14% pre všetkých publisherov a dĺžka cookies je nastavená štandardne na 30 dní
 • Konverzný pomer v Dognete je cca 7,22%.
 • Ku klasickej kampani Attractiv.sk existuje aj mediálna kampaň.
 • K dispozícií sú bannery, kupóny a XML feed.
 • Kampaň má povolené priame PPC a môžu ju používať všetky typy publisherov.

 

Prečo používať kampaň Attractiv.sk?

Attractiv.sk je stabilne fungujúci e-shop, ktorý je na trhu už štvrtý rok. Donedávna ponúkal len pánsku spodnú bielizeň, no pre veľký dopyt v lete 2019 pridali aj dámsku spodnú bielizeň. Na Slovensku majú najširšiu ponuku spodnej bielizne.

Spodná bielizeň je typ tovaru, ktorý sa dobre predáva celoročne. No v hlavnej sezóne, teda od októbra do decembra, zaznamenávajú nárast až o 100%, čím sa zvyšuje aj konverzný pomer. Pokiaľ teda kampaň nepoužívate, odporúčame ju nasadiť čo najskôr, aby ste využili obdobie, kedy sa značková spodná bielizeň často kupuje ako darček.

Attractiv si dáva záležať aj na pocite, ktorý nákup v ich e-shope v zákazníkoch vyvoláva. Ku každej objednávke zákazník automaticky dostáva ručne podpísané poďakovanie za nákup, darček od Soaphorie a sladké prekvapenie k tomu. Je to veľmi pekná pridaná hodnota e-shopu, ktorú sa oplatí komunikovať.

 

Výhody e-shopu Attractiv.sk

 • Najširšia ponuka kvalitnej spodnej bielizne najžiadanejších svetových značiek pre pánov a po novom, od leta 2019, už aj pre dámy.
 • Všetok sortiment v e-shope je skladom = rýchle dodanie.
 • Na väčšinu produktov je doprava zdarma a pri nákupe nad 40€ je doprava zdarma automaticky.
 • Medziročný rast e-shopu je cca 30% a má slušný konverzný pomer.
 • Nejde len o sezónny predaj, keďže prádlo sa predáva celoročne.
 • Starostlivosť o zákazníkov a darčeky k nákupu.

Pokiaľ teda kampaň stále ešte nepoužívate, neváhajte a vyskúšajte ju nasadiť. Inzerent je otvorený spolupráci a teraz máte šancu zasiahnuť top sezónu. Pokiaľ by ste mali ohľadom kampane akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?