Tip na kampaň: ADVANCE Nutraceutics

Tip na kampaň: ADVANCE Nutraceutics

Kampaň ADVANCE Nutraceutics patrí v Dognete medzi obľúbené kampane zo segmentu Zdravie a výživa a publisheri ju môžu používať už takmer 4 roky. Poznáte túto kampaň? Ak nie, v tomto článku si o nej povieme niečo viac. 🙂

Spoločnosť ADVANCE Nutraceutics je výrobca prírodných prípravkov na podporu zdravia. Na trhu pôsobia už 10 rokov, takže sa vo svojom odbore nejedná o žiadneho nováčika. Svoje produkty ponúkajú v kamenných lekárňach, ale aj prostredníctvom internetu na Slovensku, v Českej republike, Rumunsku, Slovinsku a stále expandujú. Svoju značku aktuálne rozširujú do Maďarska a Talianska.

Fakty o kampani ADVANCE Nutraceutics v Dognete

 • Kampaň má dohodnutú províziu až 30 % pre obsahových publisherov a 10 % pre cashbackové portály. Dĺžka cookies je štandardne nastavená na 30 dní.
 • Konverzný pomer je v priemere 5,22 %.
 • Publisherom sú k dispozícií bannery, zoznam najpredávanejších produktov a popisy jednotlivých produktov.

Čím sú produkty ADVANCE Nutraceutics výnimočné?

Najväčšou výhodou sú samotné produkty – od počiatku výroby cez rôzne kontroly a použitia látok až po výstupnú kontrolu.

Všetky produkty e-shopu ADVANCE Nutraceutics sú založené na prírodných látkach. Použité sú najkvalitnejšie suroviny s certifikovaným pôvodom a kvalitou. Dôležité je podotknúť, že obsah kapsule plnia doplna účinnými látkami vysokokoncentrovanými najsilnejšími extraktmi, čo na trhu nie je vôbec bežné.

Všetky suroviny prechádzajú prísnou vstupnou kontrolou a pri výstupnej kontrole sa podrobujú nezávislým overením kvality produktu v externom laboratóriu.

Vývoj týchto výrobkov je založený na najnovších poznatkoch z vedeckých výskumov a štúdií, a takisto múdrosti našich predkov, ktorí používali rôzne bylinky a prírodné produkty.
Produkty sa vyrábajú vo výrobných závodoch, ktoré postupujú podľa analýzy a kontroly kritických bodov výroby HACCP.

Výhody použitia kampane

 • Podstatným bodom je dlhodobosť a spoľahlivosť, pretože inzerent nemení pravidla a podmienky, ktoré boli už raz dohodnuté.
 • Každým rokom rastú o desiatky percent.
 • 100 % servis je pre nich samozrejmosťou. Tovar odošlú najneskôr v nasledujúci deň od doručenia objednávky. V opačnom prípade, klient dostane zľavu 10 €.
 • Garantujú najnižšiu cenu – priamy výrobca produktov, preto nikto iný nevie ponúknuť výrobky lacnejšie.
 • Najvýhodnejší na trhu, tým pádom majú vysoký konverzný pomer.
 • Pri objednaní aspoň 2 kusov produktu ponúkajú dopravu zadarmo.

 

Prečo používať kampaň ADVANCE Nutraceutics?

Spoločnosť Advance Nutraceutics je na trhu stabilne pôsobiacim výrobcom prípravkov na podporu zdravia. Ponúkajú viac ako 45 druhov výživových doplnkov. Pre každý produkt je vytvorená samostatná landing page. Preto Váš traffic môžete smerovať na viac ako 50 domén (49 produktových stránok + materská stránka s košíkom).

Dôraz kladú na vývoj a výrobu produktov, kde základom je špičkové laboratórne vybavenie, najnovšie technológie a presne popísané výrobné procesy. Svoju starostlivosť kladú samozrejme aj na použitie najkvalitnejších certifikovaných surovín. Obsah kapsúl tvoria vysokokoncentrované extrakty, ktoré plnia doplna.

Pre každého človeka je dôležité byť zdravotne v poriadku, preto je dôležité dbať o svoje zdravie, a podporovať ho hlavne zvnútra. Na to sú práve výživové doplnky ADVANCE Nutraceutics, ktoré slúžia ako prídavný doplnok ku komplexnej výžive. Pokiaľ máte web v oblasti zdravia a výživy, táto kampaň na ňom nesmie chýbať.

Ako túto kampaň čo najlepšie využiť?

 • Je to skvelá kampaň pre magazíny a katalógy o zdraví, výživových doplnkoch, chudnutí a fitness.
 • Každý produkt má vlastnú landing page.
 • Môžete sa zamerať na TOP najpredávanejšie produkty a ich popisy. Ich zoznam nájdete v popise kampane ADVANCE Nutracetics.
 • Komunikujte kvalitu tovaru, použitie prírodných certifikovaných surovín, garancie najnižšej ceny a dôkladnosť vývoja a výroby.
 • Využite skvelé referencie od zákazníkov.
 • Je vhodný aj pre recenzie produktov a porovnanie podobných produktov.


Zaujala Vás táto kampaň? Ak ju ešte nepropagujete, vyskúšajte si ju nasadiť. Ak budete mať akékoľvek otázky ohľadom produktov alebo e-shopu, kľudne nás kontaktujte 🙂

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?