Nutraceutics.sk

Kampaň Nutraceutics.sk

Výška odmeny: 30%. Pre cashback portály je provízia 10%.

50 v 1. To je naša nová kampaň ADVANCE nutraceutics, v ktorej nájdete viac ako 45 rôznych produktov. Každý produkt má aj vlastnú landing page. Celé portfólio produktov nájdete na stránke nutraceutics.sk. Váš traffic môžete smerovať až na 50 domén (49 produktových stránok + materská stránka s košíkom). Provízia sa ráta z celej objednávky bez ohľadu na to, na ktorý produkt cielite a ktorý produkt si nakoniec zákazník vybral.

Aloe-advance.sk
Aloe ADVANCE je výživový doplnok zo 100% šťavy z Aloe vera najvyššej kvality s certifikáciou BIO.

Colostrum-advance.sk – najsilnejšie kolostrum
Colostrum ADVANCE je výživový doplnok, ktorý obsahuje vysokokvalitné prémiové kolostrum s najvyšším obsahom imunoglobulínov IgG v 1 kapsule.

Trimyco.sk – Reishi, Cordyceps, Hliva
Trimyco je komplexný výživový doplnok obsahujúci unikátnu kombináciu extraktov Reishi, Cordycepsu a hlivy ustricovej.

Tribul.sk – podpora erekcie
Tribul je komplexný výživový doplnok na podporu kvality erekcie. Obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 9 aktívnych látok.

Graviola-ADVANCE.sk – unikátna superpotravina
Graviola ADVANCE je unikátny výživový doplnok, ktorý obsahuje koncentrovaný extrakt z plodov gravioly prémiovej kvality.

CanaGel.sk – prémiový gél na chrbát a kĺby
Chladivý gél s obsahom konopy a ďalších 5 prírodných extraktov. Aktívne látky nachádzajúce sa v géle napomáhajú k pocitu okamžitej úľavy. Ekonomické balenie – 250 ml.

Kokosovy-olej-ADVANCE.sk – prémiová BIO kvalita
Kokosový olej ADVANCE je panenský kokosový olej prémiovej BIO kvality.

Maca-ADVANCE.sk – unikátna superpotravina
Maca ADVANCE je unikátny výživový doplnok. Obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z koreňa žeruchy peruánskej, známej ako maca.

Spirulina-advance.sk – top BIO kvalita
Spirulina ADVANCE obsahuje 100 % čistú spirulinu prémiovej BIO kvality. Tablety sa šetrne lisujú a neobsahujú žiadne spojivá ani ďalšie prídavné látky.

Dermavit.sk – pre krásnu a zdravú pleť
Dermavit je nutrikozmetický prípravok pre starostlivosť o pleť, ktorý je v SR celkom unikátny svojím komplexným zložením. Prírodné látky kolagén, kyselina hyalurónová, koenzým Q10, metionín, Aloe vera, rakytník, a ďalšie podporujú maximálny synergický efekt. Dermavit je bohatým zdrojom rastlinných extraktov, vitamínov a ďalších prírodných látok.

Chlorella-advance.sk – top BIO kvalita
Chlorella ADVANCE obsahuje 100 % čistú riasu chlorella v prémiovej BIO kvalite. Tablety sa šetrne lisujú a neobsahujú žiadne spojivá ani prídavné látky.

Renovix.sk – pre krásne a zdravé vlasy
Renovix je prírodný nutrikozmetický prípravok, ktorý obsahuje unikátnu kombináciu rastlinných extraktov, vitamínov a ďalších prírodných látok, ktoré pomáhajú ošetrovať vaše vlasy „zvnútra“. Prírodné aktívne látky podporujú rast a udržanie prirodzene krásnych a zdravých vlasov.

Urixin.sk – pre zdravie močových ciest
Urixin je výživový doplnok pre aktívnu starostlivosť o močové cesty. Urixin obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 6 aktívnych látok.

Probiozym.sk – pre dobré trávenie!
Probiozym obsahuje prírodné látky, ktoré prispievajú k normálnej činnosti tráviacej sústavy a čriev a podporujú tak zdravé trávenie. Probiozym obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 6 aktívnych látok.

Cholesten.sk – pre zdravú hladinu cholesterolu
Cholesten je výživový doplnok, ktorý prispieva k udržaniu zdravej hladiny cholesterolu. V SR je celkom unikátny svojím zložením. Obsahuje kombináciu extraktu z červenej ryže a omega 3 mastných kyselín.

Flextor-advance.sk – prémiový kĺbový prípravok
Flextor je unikátny kĺbový prípravok pre komplexnú starostlivosť o kĺby. Obsahuje kombináciu 7 aktívnych látok.

Garsin.sk – Váš pomocník pri chudnutí!
Garsin obsahuje kombináciu prírodných látok, ktoré podporujú metabolizmus tukov a kontrolu telesnej hmotnosti. Ide o prírodný prípravok určený na podporu pri chudnutí ako doplnok k fyzickej aktivite a vhodnému jedálničku, ktoré sú, samozrejme, základom. Garsin obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 8 aktívnych látok.

Diaben.sk – pre zdravú hladinu cukru
Diaben obsahuje prírodné látky, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Diaben obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 3 prírodných látok – Gurmar, kyselinu alfa-lipoovú a extrakt zo škorice.

Modin.sk – pre duševnú rovnováhu
Modin obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok na podporu psychickej vyrovnanosti a duševnej rovnováhy. Obsahuje kombináciu 6 aktívnych látok, ktorých základom je vysokokvalitný extrakt z ľubovníka bodkovaného.

Menoxin.sk – prírodný pomocník pri menopauze
Menoxin je komplexný výživový doplnok. Prírodné aktívne látky podporujú komfort pri menopauze (ženský prechod) a jej prejavoch.

Moringa-ADVANCE.sk – unikátna superpotravina
Moringa ADVANCE obsahuje 100 % čistý extrakt z listov moringy prémiovej kvality. Tablety sa šetrne lisujú a neobsahujú žiadne spojivá ani ďalšie prídavné látky.

MenActive.sk – pre normálnu hladinu testosterónu
MenActive je komplexný výživový doplnok na podporu hladiny testosterónu. MenActive obsahuje na českom trhu unikátnu kombináciu 8 aktívnych látok.

Prostalex.sk – prírodná starostlivosť o prostatu
Prostalex obsahuje kombináciu prírodných látok, ktoré prispievajú k normálnej funkcii prostaty, močového mechúra a močových ciest. Prostalex obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 4 aktívnych látok.

Probio24.sk – 11 kmeňov, 33 miliárd
Probio24 je unikátny probiotický výživový doplnok. Obsahuje komplex 11 odolných probiotických kmeňov, prebiotikum a 33 miliárd živých kultúr v dennej dávke.

Candix.sk – doplnok protikvasinkovej diéty
Candix obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok, vďaka vitamínu C podporuje imunitu a je vhodný pri protikvasinkovej diéte.

Hemoxin.sk – 5 prírodných látok pro žily a cievy
Hemoxin je výživový doplnok, ktorý obsahuje unikátny komplex 5 prírodných aktívnych látok s vysokým obsahom hesperidínu a diosmínu.pre zdravé žily a cievy.

BrainActive.sk – pamäť, energia, sústredenie
BrainActive obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 13 prírodných látok. Prírodné látky nachádzajúce sa v BrainActive podporujú pamäť, sústredenie, mentálnu výkonnosť, kognitívne schopnosti a energiu.

Imunax.sk – podporte svoju imunitu!
Imunax obsahuje kombináciu prírodných látok na podporu imunity a obranyschopnosti. Imunax obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 11 aktívnych látok.

DetoxActive.sk – prírodná očista Vášho tela
DetoxActive obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok, ktoré podporujú detoxikáciu a očistu organizmu. V SR je DetoxActive celkom unikátny svojím zložením. Ide o kombináciu zelených potravín chlorelly, spiruliny, zeleného jačmeňa a mladej pšenice a ďalších prírodných látok pre maximálny synergický efekt.

Calmin.sk – podporuje zaspávanie a kvalitný spánok
Calmin obsahuje kombináciu prírodných látok, ktoré pomáhajú k upokojeniu a relaxácii organizmu, pôsobia priaznivo pri zaspávaní a podporujú pokojný spánok. Calmin obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 7 aktívnych látok.

Liverax.sk – podporte zdravie svojej pečene
Liverax obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok, ktoré podporujú normálnu funkciu a zdravie pečene. Jeho základom je extrakt z pestreca mariánskeho v najsilnejšej dostupnej koncentrácii. Extrakt obsahuje 80 % silymarinu, ktorý sa považuje za hlavnú biologicky aktívnu látku.

Jacmen-advance.sk – 100 % prírodný
Jačmeň ADVANCE obsahuje 100 % extrakt z listov zeleného jačmeňa v prášku na prípravu nápoja. Ide o mladý jačmeň vysokej kvality.

Tenzin.sk – pre zdravé srdce a tlak
Tenzin je výživový doplnok na podporu zdravého srdca a normálneho krvného tlaku. Tenzin obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 8 aktívnych látok.

 

A mnoho ďalších produktov nájdete na nutraceutics.sk.

 

Prvky k dispozícii

 • Bannery ?
 • XML feed
 • Kupóny
 • PR články
 • Extra spolupráce
 • E-mail šablóny
 • Influenceri
 • iFrame
 • Dognet Media ?

Popisy produktov nájdete na našom Dropboxe 😉

 

Povolenia pre publisherov

 • Cash-back
 • Obsah
 • Kupónové weby
 • Emailing
 • Priame PPC
 • Google CSS
 • Externé kupóny
Priama PPC kampaň je zakázaná. V nepriamej PPC musia byť brandové kľúčové slová vrátane preklepov vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords. Nie je možné používať značkové slova v názve domén. Provízie sú vypočítavané z ceny bez DPH a bez poštovného. Provízie za sprostredkovanie B2B objednávok môžu byť zamietnuté.

 

Pri propagácii je potrebné používať všetky parametre, ktoré sa nachádzajú v odkazoch v našej administrácii. Odstránenie parametrov môže mať za následok nefunkčnosť trackingu alebo zamietanie provízií.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?