Chcete zarobiť? Robte affiliate projekty pre Maďarsko!

Chcete zarobiť? Robte affiliate projekty pre Maďarsko!

Každý sa ma pýta čo funguje, čo majú robiť. Robte maďarské online projekty!

Všetci sa snažia získať nejaké „tajné“ info, ale vec sa má takto:

  1. Maďarsko je populáciou podobne veľké ako ČR – sú tam takí istí ľudia, taký istý Facebook a aj Google. Áno, majú menšiu kúpy schopnosť, ale sú tam a sú ich milióny.
  2. Majú prázdny organik – je tam asi len 5 tis eshopov a v ČR je ich skoro 40 tis! Čo to znamená? Že je málo takých, čo aktívne riešia SEO. Tak isto nemajú nejak veľa online magazínov. Proste a jasne – v organiku nie je konkurencia. Nie sú tam eshopy ako v ČR alebo na SR, čo dávajú do obsahu státisíce € mesačne. Je to ako u nás pred 10 rokmi. Ach, zlaté časy. 
  3. Lacné PPC – ceny za klik sú výrazne nižšie ako u nás
  4. Dostupné kampane – len v Dognete máme cez 20 maďarských kampaní. Máte lokálny support, nás ako lokálneho partnera. Nie je na čo čakať.
  5. SEO – áno, v HU môžu byť problém backlinky. Ale dnes už nie je SEO o tisícoch odkazov. Stačí robiť kvalitný content a ste tam. A ani ten content nemusí byť nejak úžasne kvalitný. V HU nie je konkurencia, teda Google musí vyberať z toho, čo je. Dokonca by tam fungovali aj linkfarmy alebo generovaný content, čo je u nás už roky mŕtve. Kto by chcel, máme v HU partnera na nákup odkazov.
  6. Lacní a dostupní ľudia – nemusíte zháňať Maďarov. Na SR aj v ČR sú ich tisíce, ktorí vedia jazyk na spisovnej úrovni a viete sa s nimi dohodnúť „po našom“. Máme pripravenú databázu 57 copywriterov pre HU trh. Napíšte nám a podelíme sa. 
  7. Brigádnici – zoberte k sebe maďarského brigádnika. Študentov, čo ovládajú maďarský jazyk je na SR aj v ČR dostatok. A vie vám pomôcť. Stojí to „až“ pár stovák € mesačne. 
  8. Delegovanie – áno, nebudete vedieť kontrolovať 100% výstupy. Áno, vlastne nebudete vedieť, o čom je web 😀 Ale to je výhoda – budete vedieť všetko delegovať, nebudete robiť mikro manažment, ani zbytočne dramatizovať. V Maďarsku stačí robiť veci na 60-70%, verte mi. Nebolo by krásne povedať : „Tento web mi zarába 800€ mesačne a nemám veľmi tušenie o čom je :)“ ?

Prečo teda hrotiť hyper-konkurečné trhy v ČR a SR, keď tu máme južného suseda, ktorý to nevie robiť? 🙂 O pár rokov to bude „keby som to bol vedel vtedy“ a už bude neskoro. 

via GIPHY

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?