Prekonali sme hranicu 1 000 000 affiliate konverzií

Prekonali sme hranicu 1 000 000 affiliate konverzií

V úvode vianočnej sezóny 2019 sme prekonali magickú hranicu jeden milión konverzií, ktoré sme priniesli našim inzerentom. A mohlo ich byť dramaticky viac. No sme radi, že nie je.

Kontrola kvality znižuje výkon siete

Keďže sa už od štartu siete sústreďujeme na kontrolu kvality, tak si vlastne sami uberáme „efektivitu“ a aj zisk. Tým, že dbáme na kontrolu publisherov, dozeráme na ich aktivitu, tak prichádzame o významné percento konverzií. Práve tie, o ktoré sa ukracujeme, by pre klienta neboli efektívne.

Inzerenti platia len za reálne a kvalitné konverzie, ku ktorým jasne prispeli naši publisheri a nie nejaký iný online kanál.

 

Férový prístup

Nečakáme, kým si klient „niečo všimne“ a ani naňho nehádžeme celú zodpovednosť za kvalitu prinášaného trafficu. Preto sme vyvinuli technológiu Qtracker, ktorá 24/7 dohliada na to, či sa v sieti niečo nedeje. Veľmi triezvym pohľadom systém Qtracker nahrádza niekoľkých affiliate managerov, ktorí sa môžu venovať dôležitejším veciam v sieti. Zároveň nepredávame len technológiu, alebo vstup do ekosystému, s ktorým už musíte „bojovať“ sami. 

Až príliš často počúvame od veľkých inzerentov konkurenčných sietí, že nemajú záujem o traffic z afriky či prapodivný traffic od neznámych projektov a publisherov. U nás je vylúčenie podobných zdrojov samozrejmosť, ktorá ale žiaľ nie je štandardom.

 

Posúvanie hraníc

Sme veľmi radi, že môžeme viac ako 6 rokov, spravovať aktuálne už cez 500 affiliate kampaní z celej CEE. Férovým a otvoreným prístupom sme posunuli affiliate trh na Slovensku aj v Česku na inú úroveň. To aktuálne už viac ako 2 roky, robíme aj v Maďarsku a najnovšie sa zameriavame aj na Chorvátsko a Slovinsko. 

Tešíme sa na ďalšie milióny konverzií, ktoré prinesieme našim klientom 💪

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?