Dosiahli sme hranicu 300 aktívnych kampaní!

Dosiahli sme hranicu 300 aktívnych kampaní!

V októbri 2016 som písala, že sme dosiahli 100 aktívnych kampaní. Odvtedy neubehli ani 2 roky a toto číslo sme poriadne navýšili. Teraz máme v sieti Dognet 300 aktívnych kampaní.

Veľký podiel majú na tom naše dve sale manažérky Petronela a Júlia. K nim sa nedávno pridal aj Dávid, ktorý rieši zahraničie a primárne maďarský trh. V našej sieti aj vďaka Dávidovi nájdete aj poľské, rumunské či nemecké kampane a naše pôsobenie stále rozširujeme.

Pamätníci si ešte môžu pamätať prvú konverziu, ktorá padla 1.6.2013. Odvtedy sme v našich kampaniach priniesli viac ako 300 000 schválených konverzií. Naši inzerenti získali objednávky v objeme viac ako 6,7 milióna eur a našim publisherom sme za to vyplatili provízie v hodnote viac ako 1,4 milióna eur. Náš najlepší partner si od nás odniesol už cez 91 000 eur.

 

Čo všetko sme ešte pre vás spravili?

A Štefan to samozrejme celé hrotí. 🙂

 

Mohli ste nás vidieť na rôznych marketingových konferenciách na Slovensku, v Čechách ale aj v Maďarsku. Štefan hrotil. 😀

Rozšírili sme aj tím. Máme už 2 sale manažérky. K Petronele sa pridala Júlia Ferancová, ktorá rieši primárne český trh a interné projekty. Taktiež prišiel Dávid Puha, ktorý sa pred tým staral o rozbeh WebSupportu na maďarskom trhu. U nás sa stará o rozbeh Dognetu vo všetkých okolitých štátoch. K dvornému developerovi Mirovi sa pridal Michal Žák. A od včera máme aj nového affiliate manažéra Šimona Pavliščáka.

Ja spolu so Šimonom budeme silná dvojka podpory pre publisherov aj aktuálnych inzerentov. Budeme riešiť vaše technické, marketingové aj dopravné otázky.

Čo ďalej? Budeme ďalej robiť osvetu affiliate marketingu a stále aktívne hľadať nových publisherov a vzdelávať tých aktuálnych. V tomto nikdy neprestaneme! Affiliate marketing je pre nás služba, nie len technické riešenie.

Aj napriek obrovskému počtu kampaní neupustíme z kvality a preto neustále kontrolujeme publisherov a komunikujeme s nimi, aby sa inzerent mohol venovať svojmu core businessu. Ďakujeme všetkým publisherom aj inzerentom, ktorí s nami spolupracujú a tešíme sa na ďalšie provízie 😉

May the Force be with you

Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?