Máme 100 aktívnych kampaní v Dognete! 100!

Máme 100 aktívnych kampaní v Dognete! 100!

S potešením vám oznamujeme, že v našej sieti máme už 100 aktívnych kampaní. A short time ago in a galaxy not so far away, small affiliate network was born. In a country named Slovakia, Dognet brought new performance online marketing to the market. And today, we are pleased to announce the launch of our 100. campaign! Wuaaaaaaa

tumblr_o39blewqbf1sgl0ajo1_500

 

100 aktívnych kampaní !!!

  Bola to dlhá cesta. Prvá konverzia padla 1.6.2013. Odvtedy sme priniesli viac ako 150 000 schválených predajov inzerentom na Slovensku aj v Česku. Naši inzerenti získali objednávky v objeme viac ako 2,5 milióna eur a našim publisherom sme za to vyplatili provízie v hodnote viac ako 450 000 eur. Náš najlepší partner si od nás odniesol už cez 38 000 eur. Naša cesta však práve len začína. Do našej siete čoskoro pribudnú ďalší veľkí inzerenti, o ktorých sa postarala naša nová sale manažérka Nela. Čo všetko sme ešte pre vás zbúchali?
  • Zorganizovali sme 2 stretnutia Noc affiliate marketingu (záznam z prvej a druhej noci affil marketingu)
  • V našej pivnici sme spravili komorný meetup HotDognet (video)
  • Píšeme know-how články na náš blog.
  • Na online chat sme nasadili človeka, ktorý má skúsenosti s tvorbou webov, PPC kampaní, SEO-m, rýchlosťou stránky a v prípade potreby vie aj prezistiť aktuálnu dopravnú situáciu a dokonca dosť presne.
  • Štefan rozbehol vzdelávací projekt Super Affiliate Academy pre začínajúcich publisherov, ktorý je dnes aj v knižnej podobe.
  • Pomocou projektu Fabulous sa snažíme pomôcť blogerkám, ktoré nevedia ako zarobiť na svojich blogoch.
  • …a mnoho ďalšieho
  Ďakujeme všetkým publisherom aj inzerentom, ktorí s nami spolupracujú a tešíme sa na ďalšie provízie 😉 May the Force be with you  

giphy

 
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?