Októbrové novinky pre inzerentov

Októbrové novinky pre inzerentov

Vitajte pri najnovšom diele noviniek z Dognetu pre inzerentov. Od posledných noviniek ubehla už nejaká doba, tak to poďme teraz dobehnúť a pozrime sa na to, čo sa v Dognete od posledných noviniek udialo a čo chystáme.

 

 

Blíži sa Black Friday

V prvom rade by sme vám chceli aj touto formou pripomenúť, že sa pomaly ale isto blíži najväčší nákupný sviatok roka a prvý vrchol hlavnej e-commerce sezóny – Black Friday. Keď čítate tento článok, tak už ste pravdepodobne dostali od nás e-mail obsahujúci kratučký dotazník. Prostredníctvom tohto dotazníku nám viete poslať všetky potrebné informácie o akciách, ktoré u Vás budú prebiehať počas Black Friday, ale pokojne aj počas celého tohto obdobia až do konca roka. Môžu to byť akékoľvek zľavy, výpredaje, zľavové kupóny či iné akcie

Chcem vyplniť dotazník 

Pokiaľ u nás máte spustených viacero kampaní, tak uveďte, prosím, informácie za každú jednu z nich. Tak, ako nám informácie dodáte, tak ich dáme k dispozícii publisherom. Ak sa teda chcete vyhnúť nesprávnej propagácii informácií, nezabudnite uviesť správne dátum platnosti, prípadne konkrétnu landing page, výšku zliav a ak ide o kód, tak samozrejme jeho presné znenie. 

Pokiaľ zatiaľ nemáte k dispozícií všetky potrebné informácie, dotazník pokojne vyplňte neskôr. Prípadne nám dajte vedieť na e-mail bacikova@dognet.sk.

 

Dognet tím spoločne v Chorvátsku

Tento rok sa nám pred hlavnou sezónou podarilo trochu si spoločne s časťou Dognet tímu oddýchnuť a načerpať sily v krásnom Chorvátsku. Samozrejme, že sme aj trochu pracovali, okúpali sa, poochutnávali miestne špeciality a načerpali sme novú energiu, aby sme sa Vám, našim inzerentom, ale samozrejme aj publisherom, mohli venovať už klasicky na 110 %.

 

Konferencie, expá a ďalšie udalosti

Na začiatku októbra sme sa zúčastnili chorvátskej konferencie CRO Commerce v Záhrebe. Náš lokálny Country manažér Čedo Valeševič spolu s kolegyňou Veronikou Almásiovou návštevníkom predstavili Dognet a jeho možnosti na balkánskych trhoch

Prvé chorvátske kampane sme spustili už v roku 2019 a teraz je to jeden z našich prioritných trhov, preto sa snažíme čo najviac zvyšovať povedomie o našej sieti. Pokiaľ máte e-shopy aj v Chorvátsku či ďalších balkánskych krajinách a máte záujem o spustenie affiliate kampane aj na nich, neváhajte sa na nás obrátiť. 

Nesmeli sme chýbať ani na najväčšej slovenskej konferencii Marketing Rulezz, na ktorej sa riešilo všetko o trendoch v marketingu, reklame a digitálnom svete. Takže logicky, Dognet musel byť súčasťou. Mali sme tam aj stánok, pri ktorom sme v zostave Júlia, Petronela, Andrea a Zuzana Riglerová, náš najnovší prírastok do tímu, porozprávali všetko o prínose affiliate marketingu. Samozrejme, nesmel chýbať ani Štefan, ktorý si od stánku odbehol odmoderovať panelovú diskusiu so zaujímavými hosťami. 

 

Prekonali sme významné hranice

Na konci septembra 2022 sme prekonali významný míľnik – spravujeme už viac ako 1000 affiliate kampaní. A to nielen zo Slovenska, Česka či Maďarska. V Dognete už máme aj desiatky rumunských, chorvátskych, či poľských kampaní. 

 

Druhým významným míľnikom je, že sme našim publisherom vyplatili už viac ako 12 miliónov €. Ďakujeme všetkým publisherom, ktorí sú tu s nami, prinášajú vám konverzie a vďaka nim môžeme všetci spoločne rásť. 

 

Konečne bol letný HotDognet!

Po dlhšej korona pauze sme tento rok konečne zorganizovali obľúbený affiliate meetup pre publisherov – HotDognet. Je to stretnutie publisherskej komunity, kde si môžu v uvoľnenej atmosfére vymeniť svoje skúsenosti, vypočuť prednášky od nás z Dognetu, dať si dobrý drink a vychutnať chutné hotdogy. 

Tento rok sme mali 3 zaujímavé prednášky, a to 

  • Júlia odprezentovala, čo sa v Dognete zmenilo od kedy sme sa nevideli.
  • Ondrej priblížil technologické novinky v Dognete.
  • Čedo ukázal príležitosti na chorvátskom trhu. 

Fotky aj záznam z prednášok si môžete pozrieť  TU

 

Nové prírastky do tímu

V septembri sa náš tím rozšíril o dvoch nových kolegov. Český tímu v Prahe posilnil Ondřej Přibyl a slovenský tím v Bratislave sa rozšíril o kolegyňu Zuzanu Riglerovú

Zuzana obohatí náš tím ako Relationship manager. Má 4-ročné skúsenosti s komunikáciou, plánovaním a koordináciou vzdelávacích aktivít u klientov v rôznorodých segmentoch. Okrem toho sa vo voľnom čase venuje grafickému dizajnu a digitálnej ilustrácii, čo u nás určite zúročí. 

Aktuálne sa najintenzívnejšie venuje hlbšiemu rozbehnutiu spoluprác s influencermi, no rieši aj klasické spolupráce medzi bežnými publishermi a vami, našimi inzerentami. Takže pokiaľ máte záujem vyskúšať spoluprácu s influencermi cez affiliate, neváhajte sa na ňu obrátiť na riglerova@dognet.sk

 

Ondřej, ktorý pribudol do českého tímu na pozíciu Sales Managera, má na starosti hlavne rozvoj českých klientov, starostlivosť o ich kampane, ale aj nový biznis. Affiliate je pre neho síce novinkou, no má 16-ročné skúsenosti v online aj offline agentúrach, kde mal na starosti hlavne získavanie nových klientov, starostlivosť o nich a ich rozvoj. Takže je jasné, že je pre celý Dognet taktiež skvelým prínosom. 

 

Pozvánky na záver

Na záver by sme vás ešte chceli pozvať na dve nadchádzajúce udalosti, ktorých sa Dognet zúčastní. 

Prvou je Czech Internet Forum, ktoré sa koná v Prahe 1. 11. Dognet je generálnym partnerom tejto konferencie, takže nebude chýbať stánok, kam nás môžete prísť pozdraviť a porozprávať sa o vašej kampani. Dokonca sa nám pre vás podarilo získať až 25% zľavu na lístky. Ak ju chcete využiť, stačí nás kontaktovať.  Náš kolega, Country manažér Roman Dobiáš, bude mať aj prednášku a následne spolu s kolegom Vojtěchom Bartoňkom aj spoločný workshop o vyhodnocovaní a optimalizovaní affiliate kampane. A to si určite nechcete nechať ujsť. 

Druhou je konferencia WebTOP 100, ktorá sa koná 15. 11. v Prahe. Dognet je partnerom tohoto podujatia, takže sa opäť môžete tešiť na náš stánok aj prednášku. 

Budeme veľmi radi ak sa či už na jednej, alebo na druhej akcii stretneme. 🙂

 

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?