Ako bolo na letnom HotDognete 2022? FOTO + VIDEO

Ako bolo na letnom HotDognete 2022? FOTO + VIDEO

Letný HotDognet, ktorý pravidelne robíme pre našich publisherov sa uskutočnil 28.6.2022. Pravidelne, áno posledné 2 roky to úplne pravidelne nebolo možné 🤷‍♀️ Ale sme späť! O to viac sme si to tentokrát užili, veď sme museli dobehnúť všetku zábavu 🥳 Poďme sa pozrieť nato ako sme sa mali. 

Bez hotdogov by to už nešlo 

Tradične sme podávali hotdogy, ktoré k tejto akcii už patria 🌭 Nie je hotdog ako hotdog, preto sme si na pomoc zavolali profíkov z Regal Burger, ktorí nás nesklamali. Boli výborné, chuťový a vizuálny zážitok v jednom. Chalani to proste vedia robiť. 

hotdog

Nechýbali ani prednášky 

Aby to nebolo len o zábave, tak sme od programu zaradili aj zopár prednášok. Hlavnou témou bolo najmä čo sa za posledné 2 roky u nás v Dognete zmenilo. Od vizuality, členov tímu až po technické vylepšenia a novinky, ktoré chystáme. Keďže sa chceme zlepšovať a poskytovať vám ešte lepšie služby 😉 Prvýkrát sa vám osobne predstavil náš country manažér pre chorvátsky trh Čedo. Na poslednom HotDognete sme tento trh ešte neriešili. Prešli dva roky a budovanie chorvátskeho trhu sa stalo jednou z naších hlavných priorít 🇭🇷. Čedo hovoril o tom, ako sa nám na tomto trhu darí a aké sú tam príležitosti pre publisherov.

Party až do rána

Ako to už býva zvykom HotDognet je najmä o tom, aby sme sa všetci stretli poriadne sa zabavili a popritom zodpovedali otázky našich publisherov. Tak to bolo aj teraz. Ešte predtým sme si otestovali vašu pozornosť rýchlym kvízom Kahoot, ktorý má vždy úspech 😉 potom nasledovala tradičná párty. Pripravili sme sa na ňu dostatočnými zásobami tekutých svetríkov. Pivo a rum samozrejme nemohli chýbať. Podrobnú dokumentáciu párty s heslom: ruka hore, noha v torte 🥳 nájdeš na našom facebooku

Videá s prezentáciami

Pre tých, ktorí sa nemohli zúčastniť 😉 

Prezentácia v PDF 

Prezentácia v PDF

Prezentácia v PDF 

Ďakujeme a tešíme sa na ďalší Hotdognet 😉

 

 

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?