Novoročné novinky z Dognetu

Novoročné novinky z Dognetu

Je tu rok 2020 a s ním aj ďalšia časť noviniek z Dognetu. Pozrime sa teda na to, čo sa u nás v poslednej dobe udialo, čo máme nové v sieti Dognet a predstavíme si aj novú kolegyňu – Veroniku Almásiovú .

 

Veronika sa k nám pridala v novembri a nastúpila na pozíciu Relationship Managera. Má na starosti najmä akvizície nových publisherov, ale aj starostlivosť o tých existujúcich.

 

 

Okrem Veroniky k nám pribudol aj nový externý kolega, Čedo Velašević, ktorý sedí priamo v Záhrebe a bude nám pomáhať so slovinským a chorvátskym trhom.

 

 

HotDognety

Už tradične sme v decembri zorganizovali vianočný HotDognet v našich super pivničných priestoroch na Karpatskej v Bratislave. Klasicky nesmeli chýbať chutné hotdogy, uvoľnený networking, ale aj nálož informácií.

O tie sa postarali Andrej Saxon z Quality Unit, ktorý návštevníkom porozprával niečo o vývoji Post Affiliate, na ktorom beží aj náš Dognet. Miroslav Beňo priniesol super prednášku a Case study o organiku, kde porozprával o tom, ako za 8 mesiacov získal 30-tis. unikátov mesačne. Prednášku mali aj naši kolegovia Dávid a Katka. Katka nesklamala s prednáškou o číslach zo siete, ktorá nesmie chýbať na žiadnom HotDognete a Dávid porozprával o expanzii a trendoch v zahraničí.

 

 

Keďže chceme byť k našim publisherom čo najbližšie, spravili sme anketu, v ktorej sme sa ich pýtali, kde by chceli, aby sa konal ďalší HotDognet. Z ankety nám vyšla Žilina a Brno, preto pravdepodobne najbližší HotDognet bude práve v jednom z týchto miest. Aktuálne informácie samozrejme budú na našom Facebooku a určite ich prinesieme aj v novinkách. Aj keď je HotDognet akcia určená najmä pre našich affiliate publisherov, vždy tam radi privítame aj našich inzerentov. 

Inak bol záver roka a vrchol e-commerce sezóny samozrejme úspešný. S radosťou konštatujeme, že aj po 7 rokoch Dognetu na trhu stále krásne rastieme. Môžeme dokonca hovoriť až o takmer 80% medziročnom raste.

Rast ale neprichádza len tak sám od seba. Spolu s kolegami makáme na tom, aby sme Vám stále prinášali kvalitný traffic a mnoho konverzií a aby ste boli so spoluprácou spokojní. Zúčastňujeme sa preto aj na mnohých expách, veľtrhoch a konferenciách.

 

Kde všade sme boli?

V tomto roku sme už stihli expo Reshoper, e-commerce ples aj Eshopistu. 

Na expe Reshoper ste mohli stretnúť mňa, novú kolegyňu Veroniku aj kolegov Dávida, Šimona, Romana a Štefana. Samozrejme sme doniesli plný kufor knižiek Tvorba úspešného zarábajúceho blogu aj Super Affiliate Academy. Návštevníci nášho stánku na Reshoperi si mohli zakrútiť aj kolesom šťastia a vyhrať či už knižku, alebo iný darček od Dognetu. A samozrejme sa mohli prísť s nami porozprávať o affiliate marketingu.

 

 

Kolega Roman nesmel chýbať na ďalšom ročníku E-commerce plesu 2020, kde bol Dognet, rovnako ako minulý rok, zlatým partnerom.

 

 

Roman sa spolu s kolegom Dávidom zúčastnil aj konferencie Eshopista, ktorá sa konala 20.2. v Prahe. I tento rok nám je cťou byť partnerom celoročného cyklu konferencií Eshopista. Témou bola expanzia ecommerce v zahraničí a bola určená pre online marketérov najmä zo stredných a veľkých e-shopov. Dávid dokonca prispel aj prednáškou o tom, ako môže pomôcť affiliate marketing pri expanzii, na čo si dávať pozor a čomu sa vyvarovať.

 

 

A najbližšie nás pravdepodobne môžete stretnúť v Prahe na Czech Online Expo. Pokiaľ sa tam tiež chystáte, určite nám dajte vedieť a môžeme sa stretnúť.

 

Novinky na webe

Na našich webových stránkach prebehli drobné úpravy. Vznikla sekcia “O nás”, kde okrem iného pribudla aj špeciálna úprimná podstránka s profilmi kolegov. Pokiaľ sa teda chcete dozvedieť niečo viac o ľuďoch, s ktorými komunikujete, určite si ju pozrite. Okrem toho pribudla aj časová os Dognetu, kde si môžete pozrieť všetky významné udalosti, ktoré sa udiali od nášho vzniku až po súčasnosť. Takisto pribudli podstránky, kde máme uvedené naše publikačné počiny aj spôsoby, akými edukujeme trh.

 

 

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?