Májové novinky z Dognetu pre Inzerentov

Májové novinky z Dognetu pre Inzerentov

Posledné novinky pre inzerentov sme Vám priniesli v marci a od vtedy sa toho v Dognete mnoho zmenilo. Poďme sa na to spoločne pozrieť. 👀

 

 

Nová identita

Najväčšiu zmenu ste už možno aj zachytili. Prešli sme výrazným rebrandingom a máme novú vizuálnu identitu. Už sme na trhu skoro 9 rokov a rozhodli sme sa, že potrebujeme malý “refresh”. Chceli sme sa najmä odlíšiť od ostatných, čo sa nám aj vďaka nášmu novému maskotovi Dogymu podarilo. Naše staré známe logo prešlo len nenápadnou zmenou ale zvolili sme celkovo modernejší vizuál, nové farby, vzory a máme aj nový merch.

Verím, že sa Vám naša nová identita páči rovnako ako aj nám, pretože dokonale vystihuje aký Dognet je – priateľský, hravý, trochu rebelský, ale najmä férový.

 

Konferencie, expá a iné udalosti

V marci sa konal International e-commerce summit 2022, kde bol Dognet zlatým partnerom. Medzi 50 rečníkmi, top osobnosťami v oblasti onlinu a e-commerce sa zaslúžene ocitol aj náš kolega, Country manažér pre Česko – Roman Dobiáš. Rozoberal aktuálnu situáciu v affiliate marketingu a jeho úlohu v ďalších rokoch. Sústredil sa najmä na aktuálne trendy a odporúčania, ako v očakávanej situácií na trhu maximálne využiť výhody a potenciál affiliate marketingu. 

Už štandardne sme nemohli chýbať na e-commerce konferencií Reshoper. Kolegovia Vojtěch, Štefan, Roman, Andrea, Petronela a Veronika boli pripravení zodpovedať všetky otázky účastníkov Reshoperu a tiež odprezentovať našu novú vizuálnu identitu po prvý krát na verejnosti. 

 

V máji sa uskutočnila konferencia E-Business Forum v Prahe, ktorej hlavnou témou bolo budovanie skvelej zákazníckej skúsenosti a riadenie vzťahov so zákazníkmi. Kolegovia Roman a Vojtěch boli samozrejme pri tom. 

 

Vzdelávanie je naša priorita

Stále platí, že vzdelávanie o význame affiliate marketingu je jedným z našich najdôležitejších cieľov. Aj preto nás potešilo pozvanie prednášať o affiliate marketingu študentom na Digitálnej univerzite. Podujala som sa na to ja, Júlia, spolu s kolegyňou Petronelou Pivarčiovou. Študentom sme porozprávali všetko dôležité o výhodách a nevýhodách affiliate marketingu, ako a kedy ho zaradiť do marketingového mixu e-shopu a stihli sme sa povenovať aj tomu, ako pracujú publisheri a zodpovedali sme všetky otázky.

 

Nová kniha z dielne Dognet 

 

Veľkou novinkou v Dognete je nová kniha pre e-shopy, v ktorej nájdete až 55 tipov a návodov na úspešný ecommerce projekt. Je to už siedma kniha v poradí z dielne Dognetu. Pracovalo na nej až 50 odborníkov v oblasti ecommerce. Je to skoro 600 strán know-how, ktoré autori zbierali dokopy 524 rokov. Presne toľko rokov skúseností majú autori dokopy.

Okrem slovenskej verzie, máme k dispozícií aj 100% lokalizovanú českú verziu. Snažili sme sa, aby ste v knihe našli naozaj všetko, čo by vás ako internetového predajcu mohlo zaujímať. Začíname výberom témy, dodávateľov a e-commerce systému. Pokračujeme cez logistiku, sklady, dizajn a končíme až pri marketingu a reklame.

Vy, ako naši klienti sa môžete tešiť na knižku automaticky. Kolegovia Nela a Roman sa Vám už pravdepodobne ozvali. Ak sa tak náhodou nestalo, pokojne nás kontaktujte a knižku pre Vás zabezpečíme. 🙂

Nový kolega

 

No a na záver Vám chceme predstaviť nášho nového kolegu Juraja Čupániho. Je to najnovšia posila tímu Dognet a má za úlohu hlavne aktívne rozbehnúť spolupráce s influencermi, ale samozrejme jeho agenda bude omnoho širšia.

Juraj je mladá krv a do Dognetu priniesol svieži pohľad a nové nápady. Pred nastúpením do Dognetu bol na stáži v New Yorku v USA a tešíme sa, že svoje skúsenosti zužitkuje práve u nás.

Naposledy dokonca napísal skvelý článok o výhodách zapojenie nano a mikro inluencerov v rámci affiliate kampane. Určite každému z Vás odporúčam si článok pozrieť, je to veľmi zaujímavé čítanie. No a ak Vás to zaujalo a chceli by ste takúto spoluprácu prostredníctvom Dognetu vyskúšať, neváhajte napísať na cupani@dognet.com.

To je od nás na dnes všetko. Ďakujeme, že ste s nami a sme tu kedykoľvek pre Vás. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?