Júnové novinky pre inzerentov

Júnové novinky pre inzerentov

Prichádza leto, ktoré je považované za uhorkovú sezónu e-commerce. My do neho však tento rok vstupujeme s úsmevom a pozitívnymi očakávaniami. Je to vďaka výsledkom, ktoré v sieti pozorujeme počas celej prvej polovice roka 2024. Každý mesiac priniesol medziročný nárast v celkovom obrate, ktorý vám publisheri priniesli. 🙂  Najvyšší nárast sme pritom zaznamenali vo februári, a to o 18 %.

Poďme sa pozrieť na to, čo všetko máme nové:

 

Dognet tím sa rozrástol o 3 nových kolegov

Ako sme avizovali už začiatkom tohto roka, pripravujeme pre vás nový systém, ktorého cieľom je sprehľadniť vám prácu s vašimi affiliate kampaňami a otvoriť dvere k úplne novým možnostiam spolupráce s publishermi.

O tom, že to myslíme vážne, svedčia aj naše dva nové prírastky do tímu programátorov, Miro a Michal.

Dámsku časť Dognetu tento mesiac vyvážila svojím nástupom zasa naša nová marketingová posila Danka.

Veľmi sa tešíme, že náš tím vďaka vašej dôvere môže naďalej rásť a prinášať vám ďalšie férové riešenia. 🙂

 

Nový e-commerce časopis v online aj tlačenej verzii

Naši šikovní skoro-kolegovia zo sesterského projektu E-commerce Bridge vydali nový časopis, ktorý je dostupný nie len v digitálnej podobe, ale aj v krásnej tlačenej verzii.

V prvom čísle nájdete zhrnutie e-commerce noviniek z prvého kvartálu, článok o efektivite influencerov a mnoho rozhovorov so zaujímavými osobnosťami. Napríklad Tony Dúbravec prezradil, čo robia veľkí hráči na sociálnych sieťach lepšie ako ostatní a Dalibor Cicman prispel 5 radami, ktoré si on sám osvojil v biznise. Viac o časopise sa dozviete v tomto videu.

A čo je na tom najlepšie? Časopisy na celý rok dostanete domov alebo do firmy úplne zadarmo. 🙂 Prihláste sa k predplatnému tu.

 

Zvýšte svoj počet predajov vďaka CSS partnerom

Ak ste ešte nevyskúšali zapojiť do svojej affiliate kampane CSS partnerov, je na to ten najvyšší čas. 🙂

V posledných mesiacoch pozorujeme zvýšený záujem o tento typ spolupráce a sme radi, že vám vieme v Dognete ponúknuť viacero šikovných a skúsených partnerov, ktorí dosahujú skvelé výsledky. Vďaka affiliate spolupráci môžete čerpať benefity ich expertízy, a to iba za cenu provízií zo sprostredkovaných predajov.

O všetkých výhodách spolupráce s CSS publishermi si môžete prečítať v našom novom článku.

 

Konferencie a prednášky

Prvé mesiace tohto roka patrili zaujímavým pražským konferenciám. My sme si ich nenechali ujsť, aby sme sa s vami mohli porozprávať o vašich aj našich novinkách. 🙂

Vo februári sme sa zúčastnili novej konferencie Ecommerce Prague, zameranej na e-shopy, ktoré chcú expandovať. Program zahŕňal skvelých speakrov a priestor na kvalitný networking, na základe čoho tento prvý ročník hodnotíme mimoriadne pozitívne.

V apríli sme s naším stánkom navštívili Baselinker EXPO plnú prednášok, workshopov a zaujímavých vystavovateľov. Náš country manažér pre Českú republiku Roman tu vystúpil s prednáškou o možnosti využitia affiliate marketingu pri expanzii do zahraničia.

Tradične sme nesmeli chýbať ani na májovom Reshoperi, ktorý navštevujeme pravidelne už po štvrtý rok. Spolu s viac ako 130 vystavovateľmi a 4 000 majiteľmi e-shopov z Česka aj Slovenska sme sa rozprávali o najnovších trendoch, produktoch a službách v e-commerce.

Našu tour po pražských konferenciách sme zakončili ako zlatý partner konferencie GECOMCON zameranej na potreby zákazníka, ktorá sa konala v krásnom prostredí pražského hradu.

Dognet na Balkáne aj v Maďarsku

V Dognete sa sústredíme nielen na Slovensko a Česko, ale aj na zahraničné trhy. Tie sú v rukách našich skvelých country manažérov Katky pre Maďarsko a Čeda pre Balkán.

Katka za svojimi klientami vycestovala do Budapešti na Ecommerce Expo, ktorá dopadla nad naše očakávania. Veľmi nás prekvapil záujem o affiliate marketing zo strany návštevníkov, o ktorých pri našom stánku nebola núdza. 🙂

Už druhý rok sme boli partnerom konferencie Konverzija v Banja Luke, kde skúsenosti s affiliate marketingom zdieľal s návštevníkmi v našom stánku Čedo a Vojto. Počas 2 dní navštívilo konferenciu cez 500 návštevníkov a my sa veľmi tešíme, že balkánsky trh rýchlo rastie a my môžeme byť pri tom.

 

HotDognet tentokrát inak

Pred letom sme sa už tradične stretli s našimi publishermi na letnom HotDognete, kde sme sa pri chutných hotdogoch od Regal Burgeru a dobrom drinku porozprávali o tom, čo máme nové.

Okrem príjemného networkingu v neformálnej atmosfére, ktorým je HotDognet ikonický, sme si však pripravili tentokrát pre všetkých návštevníkov novinku – dvoch špeciálnych hostí z radov našich inzerentov.

Tešíme sa, že naše pozvanie prijali Matej Tomašovský z Berlin Brands Group a Tomáš Obal z Decathlonu, ktorí porozprávali o ich prístupe k affiliate spolupráci a odpovedali na otázky publisherov v panelovej diskusii. 

Desiatky návštevníkov a množstvo otázok nás utvrdilo o záujme publisherov rozvíjať spoluprácu s inzerentmi k spokojnosti oboch strán. 🙂

Veríme, že sa vám bude počas nasledujúcich mesiacov dariť ako obchodne, tak aj osobne a nájdete si čas na oddych a načerpanie nových síl do hlavnej sezóny. My sme pre vás, samozrejme, k dispozícii aj počas celého leta. 🙂

Affiliate marketing pre e-shopy
E-book zadarmo

Affiliate marketing pre e-shopy

Už ste iba jeden krok od e-booku, ktorý vám pomôže získať kľúčové informácie o správnom nastavení a fungovaní vašej affiliate kampane

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?