Júlové novinky z Dognetu pre inzerentov

Júlové novinky z Dognetu pre inzerentov

Prekonali sme nový rekord, nová úžasná kniha z dielne Dognetu je už v predaji, webináre pre publisherov fungujú a máme aj nových kolegov. Toto všetko a ešte viac sa dozviete v dnešných Novinkách z Dognetu pre inzerentov. 

 

Nová méta prekonaná

Na úvod začnime krásnym úspechom. Od prekonania hranice 7 miliónov eur vyplatených provízií prešli len 3 a dokonca mimosezónne mesiace a aj napriek tomu sa nám v polke júla podarilo prekonať hranicu 8 miliónov eur vyplatených publisherom siete Dognet. Je úžasné vidieť ako rastieme a to najmä zásluhou našich skvelých publisherov, ale samozrejme aj celého tímu Dognet.

 

 

Nová kniha z dielne Dognet je tu

Nová, v poradí už šiesta skvelá kniha pre publisherov – Tvorba zarábajúceho webu krok za krokom, je už v predaji. Tentokrát sme pripravili ultimátny návod pre absolútnych začiatočníkov v online a affiliate marketingu.

Na skoro 200 stranách nájdu potenciálni publisheri všetko preto, aby mohli začať propagovať Vaše affiliate kampane kvalitným spôsobom na obsahových weboch. Kniha je unikátna v tom, že sa na jej príprave podieľali skutoční odborníci, no konzultovali sme ju v procese prípravy aj s absolútnymi laikmi. Tak sa nám podarilo docieliť, že je napísaná kvalitne, odborne a zároveň jednoduchým spôsobom prináša krok za krokom návod na tvorbu zarábajúceho affiliate webu.

Knihu samozrejme budeme posielať všetkým našim inzerentom aj ako darček, ale ak ju chcete hneď, radi Vám ju zadarmo pošleme. Stačí ak nám napíšete na hello@dognet.sk. 🙂

 

Webináre a vzdelávanie nových publisherov

Táto naša najnovšia kniha je skvelý spôsob na získavanie a vzdelávanie nových kvalitných obsahových publisherov, no nespoliehame sa iba na ňu. Aby sme pomohli novým publisherom zorientovať sa a začať propagovať Vaše kampane, prišli sme s konceptom online webinárov, ktoré robíme v zložení ja, Júlia, kolegyňa Veronika a kolegovia Šimon a Ondrej, ktorí sme najviac v kontakte s publishermi. Raz do mesiaca počas cca hodinu trvajúceho webináru ukážeme publisherom základy práce s administráciou, správnu tvorbu odkazov a rôzne tipy a triky na čo najúspešnejšiu prácu s affiliate kampaňami. Samozrejme nechýba ani priestor na zodpovedanie všetkých otázok, ktoré začínajúci publisheri môžu klásť počas celého webinára.

Tento koncept sa nám osvedčil, pravidelne mávame desiatky účastníkov a sú naň dobré ohlasy. To všetko robíme preto, aby sme vzdelávali a pomáhali novým publisherom rozbehnúť sa a prinášať Vám kvalitnú návštevnosť a konverzie.

Aj vďaka týmto aktivitám na podporu trhu a prilákanie nových publisherov sa ich od začiatku roku 2021 registrovalo do Dognetu takmer 400.

 

 

Dognet rozvíja aj chorvátsky affiliate trh

Pre tých z Vás, ktorí plánujú expanziu od Chorvátska, alebo už fungujú aj na chorvátskom trhu, bude toto zaujímavá informácia. Na chorvátsky trh sme vstúpili už na jeseň roku 2019. Už vtedy sme vedeli, že to bude beh na dlhú trať, pretože situácia bola podobná, ako keď sme vstúpili na maďarský trh – potenciál veľký, ale celkové povedomie o affiliate biznise takmer žiadne.

Máme kolegu Čeda, ktorý pôsobí lokálne a rýchlo sa mu podarilo nadviazať vzťahy s miestnym ecommerce združením a spolupráca pretrváva dodnes. Na jar minulého roka sme boli prítomní aj na jednej z posledných konferencií, ktorá sa uskutočnila pred pandémiou – CRO Commerce 2020.

 

 

Kvôli pandémií sme bohužiaľ museli zrušiť Chorvátsky HotDognet, ale začiatkom tohto roka sme zasponzorovali ebook o ecommerce marketingu, kde sme figurovali ako autori kapitoly o affiliate marketingu. Pokiaľ máte záujem integrovať affiliate kampaň aj na chorvátsky trh, kontaktujte Dávida Puhu na puha@edognet.com.

 

Maďarský webinár mal úspech

Samozrejme nepoľavujeme ani s aktivitami na maďarskom trhu. Nedávno sme v spolupráci s agentúrou Honlaprafel.hu zorganizovali webinár pre maďarskú online scénu, na ktorom bolo viac ako 100 účastníkov, čo nás milo prekvapilo. Medzi nimi boli hlavne potenciálny publisheri, ale aj zopár e-shopov. 

 

Nové posily do tímu

Aby sme stíhali držať krok s pribúdajúcimi kampaňami a dokázali Vám stále poskytovať špičkové služby, museli sme posilniť náš tím.

Za posledné dva mesiace sa k nám pridal nový affiliate manažér Pal Pushkash, ktorý sa pridal k našim slovenským affiliate manažérom Ondrejovi, Šimonov a Michalovi. Pal má dlhoročné skúseností s prácou v reklame a už viac ako rok sa venuje IT. V Dognete určite zúročí svoje skúseností z pozícii Account Managera a Business Analytika a bude pre tím veľkým prínosom.

 

Český tím takisto získal nového člena a je ním Jan Kudrjavcev, ktorý je novým Obchodným manažérom pre Česko. Bude nielen získavať nových klientov na českom trhu, ale tiež bude mať na starosti už existujúcich klientov, ktorým bude pomáhať hľadať tie správne riešenia na čo najlepšie využitie našej affiliate siete. Určite s ním teda mnohí z Vás ešte prídete do kontaktu.

Jan má 15 rokov skúseností v e-commerce oblasti obchodu v segmente tlačiarenských technológií a verím, že bude takisto veľkým prínosom pre celý Dognet.

 

 

Okrem toho sa k nám pridali aj dvaja nový developeri Michal Holuka a Marián Solnica, ktorí makajú na vývoji Dognetu, aby sme sa posúvali vpred aj po technologickej stránke.


Pokiaľ máte akékoľvek otázky ohľadom Vašej affiliate kampane, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. To bude na dnešné novinky všetko, ďakujeme za Vašu priazeň a sme tu pre Vás. 

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Affiliate marketing pre e-shopy
E-book zadarmo

Affiliate marketing pre e-shopy

Už ste iba jeden krok od e-booku, ktorý vám pomôže získať kľúčové informácie o správnom nastavení a fungovaní vašej affiliate kampane

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?