Aprílové novinky siete Dognet pre inzerentov + VIDEO

Aprílové novinky siete Dognet pre inzerentov + VIDEO

Čo je nové v sieti Dognet z ohľadom na inzerentov? 

Toto je prvý diel noviniek z Dognetu. Novinky budeme vydávať pravidelne v niekoľko-týždňových intervaloch a v každom dieli pre Vás pripravíme nejakú exkluzívnu akciu, ktorá bude dostupná iba pre Vás. Každý deň riešime, ako našu sieť vylepšiť ako pre publisherov, tak inzerentov.

Aj tento mesiac sme oslovovali stovky nových partnerov a aj vďaka akvizícii influencerov sa k nám za posledných 30 dní pridalo cez 200 nových publisherov. Všetko preto, aby sa zvyšovala efektivita kampaní.

12.apríla sme boli vystavovať na E-commerce Conference v Senci.

Je pre nás dôležité stretávať sa a byť v kontakte. Tento mesiac sa ešte zúčastníme na Barcampe a aj Wordcampe. Snažíme sa získavať nových publisherov, médiá a kanály, ktorými potlačíme kampane k vyššej efektivite.

Spustili sme nové kampane. Cestu si k nám našli napríklad Zamio, Dedoles, Digi Slovakia, SOS kredit, BezvaPlenky, Electronic Star a mnohé nové jazykové mutácie kampaní, ktoré sme spustili dávnejšie.

Pripravili sme novú knižku o affiliate marketingu pre publisherov

Na konci mesiaca dávame do obehu novú knihu pre publisherov. Dali sme dokopy viac ako 20 autorov, expertov na online a affiliate marketing.  Všetko preto, aby sme získavali nových publisherov a zvyšovali efektivitu ako na SR, tak v ČR. Knižka má viac ako 320 strán a ku kapitolám sme natočili 21 videí. Viac o knižke na www.superaffiliate.sk

Aktívne zapájame novú možnosť „kupónového“ trackingu

Spustili sme to len nedávno, ale v spolupráci s Daybyme sme už oslovili desiatky tisíc influencerov, získali sme už stovky záujemcov a spustili niekoľko kupónov. Aktuálne máme aj vďaka tejto aktivite v sieti už viac ako 600 influencerov a stovky blogerov. Viac o tejto možnosti v článku.

Čoskoro sa chystáme na konferenciu Creative Summit

Skvelé prednášky, dve panelové diskusie, konzultácie mimo programu a aj afterpárty. Ak nemáte ešte lístok, stačí použiť kód CS2018DN pri nákupe cez Ticpo.sk a získate 23% zľavu. 🙂

Tak isto sme natočili rozhovor o expanzii na okolité trhy a pomaly spúšťame prvé Poľské, či Rumunské kampane. Ak ste nestihli, pozrite si aj naše staršie rozhovory z oblasti online marketingu.

Exkluzívny bonus od Dognetu

Spoločne so Zásielkovňa sme exkluzívne pre inzerentov siete Dognet pripravili špeciálnu akciu. Ak ešte nie ste ich klientom, zadajte pri registrácii do poznámky, alebo do ich mailu, heslo „dognet100“ a získate odoslanie 100 zásielok zdarma. Len pre zaujímavosť – integrácia Zásielkovni zvýšila konverzný pomer jedného nášho inzerenta až o 27%!

Ak by ste k tomu potrebovali nejaké bližšie info, neváhajte sa obrátiť priamo na ich obchod@zasielkovna.sk

 

Tešíme sa na Vás opäť o pár týždňov. Ak by niečo, sme tu pre Vás 😉

Petronela Pivarčiová

Country Manager Slovakia

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?