Neurinu.sk

Kampaň Neurinu.sk

Provízia: 16%, 8% pre cashbackové portály a 7% pre kupónové weby

Projekt NEURINU sa zameriava na ľudí, ktorých duša hľadá pomocnú ruku. Produktové portfólio NEURINU sa skladá z viacerých výživových doplnkov orientovaných na podporu mentálneho zdravia.

Zapojte sa do propagácie produktov NEURINU a pomôžte tisícom ľudí ku spokojnejšiemu životu!

Výhody pre Publisherov
Kampaň je lákavá najmä z hľadiska úzkeho zamerania jednotlivých produktov na jednotlivé cieľové skupiny užívateľov, čo pri správnom spôsobe propagácie zaručuje dobrý konverzný pomer.

● Úzko zamerané produkty pre presne vymedzené cieľové skupiny zákazníkov.
● 30 dní trvanie cookies.
● K dispozícii grafické bannery.
● Dostupná je AKW pre záujemcov.
● K dispozícii texty a články.
● Dostupné fotografie produktov.

V ponuke nájdete produkty:
● Výživový doplnok na zmiernenie depresie a zlepšenie nálady.
● Výživový doplnok na boj s dlhodobým stresom a akútnymi stavmi úzkosti.
● Nootropický stimulant pre dokonalé sústredenie, kreativitu a pamäť.
● Účinné tabletky pre rýchle zaspávanie a obnovu neurotransmiterov počas doby spánku.

Vymedzenie cieľových skupín

Názov produktu Účel Cieľová skupina Typické požiadavky zákazníka
NEURINU Serotogen prírodné antidepresívum Ľudia s poruchami nálady, slabšou depresiou, ženy od 15 do 50 r. niektorí muži. Povzbudenie, pocit šťastia a spokojnosti, životná motivácia, pokoj
NEURINU Calmgen redukcia pocitu stresu a pocitu úzkosti Mladé ženy a muži od 15 do 45r so stresujúcim povolaním, ľudia trpiaci panickými úzkosťami Upokojenie, bezpečie, pohodlie,
NEURINU Melatogen podpora zdravého a občerstvujúceho spánku Ženy a muži trpiaci nespavosťou, ľudia pracujúci na smeny v každom veku, ľudia ktorí ťažko ráno vstávajú, cestovatelia trpiaci  na “jet lag” Rýchle zaspávanie a hlboký spánok bez prerušovania, energetické ranné vstávanie bez pretrvávajúceho pocitu únavy.
NEURINU Nootrogen podpora funkcie mozgu, pamäte a sústredenia Študenti a Študentky 15-26 rokov, mladí karieristi do 45r, ľudia ktorí majú problém s prokrastináciou a nechuťou pracovať Stimuláciu CNS, lepšiu bdelosť, sústredenie a ľahké učenie, zvýšená kreativita, menej prokrastinácie

Výhody pre zákazníkov
Receptúra všetkých produktov NEURINU je založená na vyváženej zmesi látok podporujúcich tvorbu a obnovu prenášačov nervových vzruchov (takzvaných neurotransmiterov). Bez týchto látok nie je možné optimálne fungovanie centrálnej nervovej sústavy. Receptúra jednotlivých produktov je prispôsobená pre konkrétny účel a cieľové skupiny používateľov aby bola zabezpečená čo najlepšia účinnosť.

● Vysoká účinnosť vzhľadom na presné prispôsobenie produktov svojmu účelu.
Bez pridaných farbív, plnív a konzervantov – bezchybne čisté zloženie.
● Vhodné pre vegánov a vegetariánov – neobsahujú živočíšne zložky.
Balené v skle, ktoré je ekologicky a zdravotne nezávadné.

Úplná nezávadnosť
Chceme si byť absolútne istí kvalitu predávaných produktov, preto ich testujeme na neprítomnosť ťažkých kovov a mikrobiologickej kontaminácie. Vysokým nadštandardnom sú testy na ochratoxíny a aflatoxín – čo sú toxické látky produkované plesňami, ktoré často napádajú suroviny používané na výrobu výživových doplnkov. Certifikáty zverejnené na webe.

Prvky k dispozícii

 • Bannery ?
 • XML feed
 • Kupóny
 • PR články
 • Extra spolupráce
 • E-mail šablóny
 • Influenceri
 • iFrame
 • Dognet Media ?

Povolenia pre publisherov

 • Cash-back
 • Obsah
 • Kupónové weby
 • Emailing
 • Priame PPC
 • Google CSS
 • Externé kupóny
Priama PPC kampaň je zakázaná. V nepriamej PPC musia byť brandové kľúčové slová vrátane preklepov vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords. Google Shopping CSS partneri sú v tejto kampani povolení. Pred odoslaním emalingu je potrebné ho poslať na schválenie. Nie je možné používať značkové slova v názve domén. Provízie sú vypočítavané z ceny bez DPH a bez poštovného. Provízie za sprostredkovanie B2B objednávok môžu byť zamietnuté. Pri propagácii je potrebné používať všetky parametre, ktoré sa nachádzajú v odkazoch v našej administrácii. Odstránenie parametrov môže mať za následok nefunkčnosť trackingu alebo zamietanie provízií.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?