Začnite robiť segment hudby! Zoznam 110+ copywriterov a analýza KW zadarmo

Začnite robiť segment hudby! Zoznam 110+ copywriterov a analýza KW zadarmo

Affiliate publisheri stále hľadajú nové segmenty, ktoré by mohli robiť.

Preto sme pripravili úžasný balíček na naštartovanie segmentu hudby! 

Nič mu nechýba. Chcete kampaň? Top kampaň pre segment sú napríklad Kytary.cz alebo Hudebnicentrum.cz. Chýba vám analýza kľúčových slov? Máme! A profesionálne spracovanú. Nemáte na to copywriterov? Máme ich pre vás 44 píšucich v českom jazyku a skoro 70 v slovenskom! Máte záujem o SK kampaň? Dajte nám o tom vedieť! Písať môžete na ferancova@dognet.sk. Váš záujem zrýchli proces integrácie. 

Potenciál v ČR? 315 640 hľadaní a 1 186 kľúčových slov mesačne!

Z analýzy kľúčových slov vyplýva, že v Česku sa týmto segmentom zaoberá cez 300 tis. ľudí mesačne. To vôbec nie je málo. A celkovo ľudia hľadajú spolu takmer 1 200 slov. Na analýzu sme používali dáta z Ahrefs.com.

Analýza obsahuje okrem objemu vyhľadávania aj metriky ako KD (Keyword difficulty), RR (Return Rate) či teoretický počet kliknutí z organiku. Všetky vaše obľúbené metriky priamo z Ahrefs.com, čo je podľa nás aktuálne najlepší SEO nástroj na svete.

Všetko k 1 186 kľúčovým slovám. Čo viac by ste potrebovali? Kto chce ísť do hĺbky, pôjde 🙂 Ale základný prehľad pre koncipovanie tém pre copywriterov, výpočet potenciálu či výberu podsegmentov už máte. A to zadarmo.

Máme 114 copywriterov pre segment hudby

Aby sme vám to ešte uľahčili, zozbierali sme kontakty na českých aj slovenských copywriterov. Pýtali sme sa aj na to, aké nástroje vedia pokryť, či vedia SEO, alebo akú majú cenotvorbu. To všetko v prehľadnej tabuľke, ktorú máme pre vás prichystanú!

 

 

 

Na čo čakať?

Áno, segmentov je veľa. Taký nábytok, bývanie, šport, či elektro má viacero kampaní. No pravda je aj taká, že to je hyper-konkurenčné prostredie. Ako v Česku, tak na Slovensku.

Ak chcete začať niečo nové, segment hudby je de facto “pole neorané”. Neexistujú tu veľké affiliate projekty, priestor na linkbuilding je tiež. Stačí začať! Ak máte záujem o SK kampaň, dajte nám o tom vedieť. Zoznam KW aj copywriterov môžete mať k dispozícií hneď, ak nám napíšete, rovnako ako zoznamy najpredávanejších produktov, ktoré sú k dispozícií priamo pri popise kampane Kytary.cz. A s kampaňami aj naďalej pracujeme. Čoskoro Vám prinesieme o tejto kampani viac užitočných informácií a typov v článku Tip na kampaň: Kytary.cz. V lete sa môžete tešiť aj na rozhovor s ľuďmi, ktorí stoja za úspechom Kytary.cz.

Stále váhate? Okrem toho inzerent pripravuje pre najaktívnejších pre recenzie aj produkty na vyskúšanie. Takže sa pre vás jednoznačne rodí príležitosť byť medzi prvými úspešnými v tomto segmente. My spravíme všetko, aby sme vám v tom pomohli. 

Ako sa teda dostať k analýze KW a zoznamu copywriterov? Napíšte kolegyni Júlii na ferancova@dognet.sk váš Gmail a nazdieľa vám to. Zadarmo. Bez podmienok. Z lásky k affilu a segmentu, ktorý chceme podporiť.

Tešíme sa na vás!

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?