Vydávame knižku pre blogerov Blog Hero

Vydávame knižku pre blogerov Blog Hero

V sieti Dognet sa maximálne snažíme podporovať obsahových publisherov. Preto sme pred pár mesiacmi iniciovali vznik novej knižky – Blog Hero – Tvorba úspešného zarábajúceho blogu. Prečo? Lebo práve blog dokáže vytvárať super obsah a často sa potom pustí aj do iných affiliate projektov. A to chceme. Chceme vytvárať a podporovať nových publisherov.

Predošlá knižka má úspech

Knižka Online Marketing – tvorba zarábajúceho webu, ktorá je stále v predaji, má u publisherov aj v celej marketingovej obci veľký úspech. Nič podobné sa na trhu nevyskytovalo a expertíza 30 autorov dala knižke extrémnu pridanú hodnotu. Tešia sa z nej ako noví, tak existujúci publisheri. Z nákladu 3000 knižiek už ostalo v sklade len niekoľko stovák. V rámci edukácie trhu sa dostala zadarmo aj do rúk stovkám študentov.

Nová knižka pre blogerov

Aj vďaka úspechu predošlej knižky sme pokračovali a pripravili novú knižku pre úzku cieľovú skupinu – blogerov. Vieme, že práve táto skupina publisherov vie pre našich inzerentov priniesť najväčšiu pridanú hodnotu, akú v affiliate môžu nájsť. 

Bloger je na pomyselnom vrchole kvality obsahu. Preto ich chceme podporiť a dlhodobo podporovať.

Medzi autormi sa nájdu experti na SEO, content, linkbuilding, sociálne siete či WordPress. Nechýbajú desiatky blogerov, ich príbehy, case-studies a odporúčania. Všetko preto, aby nováčik dostal vietor do plachiet a pokročilý bloger načerpal inšpiráciu. A to všetko pod značkou Dognet, aby vedeli, kde majú v prípade záujmu hľadať kvalitné affiliate kampane 🙂

Samozrejme, aj na tejto knižke sme spolupracovali s viacerými sponzormi, ktorým zo srdca ďakujeme. Práve vďaka nim môžeme knižku venovať aj zadarmo tisícom ľudí, ktorým môže zmeniť život. 

Za podporu ĎAKUJEME

Ďakujeme za podporu

 

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?