Vlastná „thank you page“ v kampani Úver4you

Vlastná „thank you page“ v kampani Úver4you

Analytika je pre publisherov siete veľmi dôležitá. Preto sme aj pre kampaň Úver4you zaviedli možnosť pridať vlastnú „thank you page“. Nové nastavenie umožňuje definovať, na akú stránku má byť používateľ po vyplnení formulára presmerovaný. Na danú stránku si už môže publisher umiestniť akékoľvek trackovacie kódy alebo pixely na sledovanie konverzií. Ako na to? Je to veľmi jednoduché. Stačí na koniec URL adresy iframe pridať „&thankYouPage=http://www.nieco.tld“ Príklad URL iframe: http://www.uver4you.sk/affiliate-program/embed/?a_aid=51c493517dcc9&a_bid=35cef85re&thankYouPage=http://dognet.sk V našom prípade bude po vyplnení formuláru používateľ presmerovaný na dognet.sk
Kampaň Úver4you dosahuje pri cielenom trafficu vynikajúce výsledky a často pripisujeme provízie za sale aj na úrovni 300€. Stačí diferencovať traffic na žiadateľov, ktorí majú záujem o pôžičku a môžu ručiť nehnuteľnosťou. Viac na stránke kampane Úver4you.
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?