VIDEO: Noc affiliate marketingu odhalila veľa

VIDEO: Noc affiliate marketingu odhalila veľa

Raz to muselo prísť! Máme za sebou vôbec prvý event na Slovensku, ktorý sa venoval affiliate marketingu a ktorý sa (ako inak) konal pod taktovkou Dognetu. V Connect coworkingu sa zišla špička slovenského affilu. Krátkou prezentáciou otvoril Noc affiliate marketingu Števo Polgári, ktorý vysvetlil ako to v affile a Dognete chodí. Nadviazal naňho jeden z najlepších publisherov Dognetu, Peter Chodelka. Zobral to od svojich začiatkov a dal tak veľmi dobré rady práve ľuďom, ktorí presne nevedia, ako na to. Samozrejme, nechýbali ani reálne príklady a štúdie.
 
O tie nebola núdza ani u ďalšieho spíkera. Prezentácia Vlada Rejholca síce niesla názov „Od MFA až po affiliate, alebo ako zarobiť na organickej návštevnosti“, no určite dala niečo aj ľudom, pre ktorých je to, o čom hovoril, španielska dedina. Na pozadí čísel a jedinečných faktov rozpovedal svoj príbeh, ktorý mu dal dosť zabrať a iní by to možno vzdali, no on prekážky zobral ako výzvy a vyšiel z toho víťazne.
  Pomyselnú bodku za eventom dal Michal Hradil, ktorý je riaditeľom firmy Hyperia. Aj tá má za sebou, na poli affiliate marketingu, úspechy. Celým podujatím sprevádzala naša Michaela Kertészová, ktorá sa v Dognete venuje prevažne publiherom. Reakcie nenechali na seba dlho čakať. Hneď počas prestávok stáli pred chalanmi zástupy ľudí, ktorí sa chceli porozprávať. Na Dognet sa zas vzniesli požiadavky, aby sa prezentácie objavili aj na našich stránkach. A že ste to vy, tak ich pre vás máme 🙂 Každý dobrý event zakončí afterka, ktorá nemohla chýbať ani v tomto prípade. Špeciálne akcie, príjemné prostredie a ľudia, ktorí sú nadšení pre vec. Skrátka , ideálna bodka za celou Nocou affiliate marketingu. Na záver chceme ešte raz poďakovať všetkým čo prišli a týmto po prvýkrát oficiálne sľubujeme, že event o affiliate marketingu ešte bude! A len tak medzi nami, dúfame, že ešte tento rok 😉
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?