ULTRA novinka – Zrýchlené schvaľovanie provízií

ULTRA novinka – Zrýchlené schvaľovanie provízií

Keďže je tých TOP noviniek nejak veľa v poslednej dobe, tak tu máme ULTRA novinku. Pripravili sme pre publisherov špeciálny kampaňový odznak „ZRÝCHLENÉ SCHVAĽOVANIE“, ktorý zaručuje rýchle vyhodnocovanie konverzií.

Často sa stretávame s tým, že publisheri musia dlho čakať na vyhodnotenie výsledkov. Hoci sa snažíme celoplošne proces urýchliť, nie je to ľahké presadiť. Preto sme zaviedli novinku a to odznak „ZRÝCHLENÉ SCHVAĽOVANIE“. Ten zaručuje, že sa kampaň vyhodnocuje minimálne každé 2 týždne (z väčšej časti na týždennej báze). Prehľad nájdete v kampaniach.

Ak by sa stalo, že by inzerent nevyhodnocoval kampane tak, ako sme sa dohodli, odznak mu bude odobraný. Pri eshopoch treba však stále rátať s tým, že objednávka musí byť expedovaná, doručená a zaplatená.

Máme rozpracované aj automatizované vyhodnocovanie, takže sa máte na čo tešiť 😉

V kombinácii s Rýchlym procesom vyplácania, ktorý sme zaviedli prednedávnom, viete dostať peniaze za konverzie extra rýchlo.

Robíme pre vás čo sa dá, aby ste zarobené peniaze mali čo najrýchlejšie na účte 🙂 Ak by niečo, sme tu pre vás.

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?