Ultimátna ponuka od inzerenta Market24.sk

Ultimátna ponuka od inzerenta Market24.sk

Mamičky na materskej sú skvelá cieľová skupina. Rozbehnite úzku spoluprácu s Market24.sk, eshopom plným detskými potrebami, hračkami a kočíkmi!

Máte doma bábätko? Tak teraz pozorne čítajte.

Inzerent Market24.sk vám dá 70% zľavu na produkt „YOOMI – set 3 v 1 – 240 ml dojčenská fľaša + ohrievač + nabíjačka na ohrievač“ alebo na ľubovoľný jeden produkt značky Vital baby.

Čo za to? Jediné čo treba spraviť, je napísať kvalitný článok/recenziu o produkte.

Chceli by ste na test iný produkt? Ozvite sa priamo inzerentovi na email igor.datko@market24.sk a určite sa dohodnete 😉

 

Získajte zľavu pre vašich návštevníkov a zvýšte si tým konverzný pomer stránky

Pokiaľ doma nemáte bábätko, asi bude pre vás zaujímavejší kupón na zľavu 5% (namiesto momentálneho 2% kupónu) pre vašich čitateľov.

Čo pre to treba spraviť? Spravte stránku/micropage propagujúcu aspoň jednu z nasledujúcich značiek: Puky, Casualplay, Puky, Play, Penguinbag, Eisbarchen, Kaiser, Starchild, Smart trike, Label Label, Brugo alebo Blaumann. Kupón vám vytvoríme špeciálne len pre vás.

 

Využite leto na propagáciu sezónnych produktov

Na stránke Market24.sk nájdete všetko možné aj na vodné športy. Lopty, nafukovačky, bazény, dokonca aj člny. Kategória šport je pravidelne aktualizovaná o nové produkty. Podľa prehľadu v systéme som zatiaľ nenašla publishera, ktorý by skúsil propagovať detské bicykle a odrážadlá. Určite to stojí za vyskúšanie, ceny začínajú niekde okolo 40€ a končia pri 200€, to je skoro 10€ za províziu.

 

Potrebujete autentické fotky? Chcete vidieť tovar naživo?

Inzerent Market24.sk vás rád uvíta v priestoroch ich showroomu. Dohodnite si stretnutie cez email igor.datko@market24.sk a pozrite sa na produkty vlastnými očami/fotoaparátom 🙂 

PS: V ponuke majú aj Lego a sveteľné meče Star Wars 😀

Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?