TOP NOVINKA: automatický dopĺňač affiliate odkazov do textu AITA

TOP NOVINKA: automatický dopĺňač affiliate odkazov do textu AITA

Pre #skaffil sme pripravili TOP vec – nástroj, ktorý bude za vás pridávať do vašich článkov affiliate odkazy. Stačí pridať jeden kód a fičí to automaticky. Pripravovali sme to pár mesiacov, ale je to von 🙂 Chceme poskytnúť majiteľom magazínov a obsahových webov automatickú vec, o ktorú sa nemusia starať. Cieľom je vkladanie odkazov do textu (článkov) webu automaticky. Stačí vložiť kód a označiť, kde má kód „operovať“ teda vkladať odkazy. Aktuálne to máme pripravené pre SK kampane. CZ spustíme ASAP 🙂 Ukážka fungovania Kód má veľa nastavení, stačí si prejsť manuál. Nie je to úplne ľahká vec (teda určite nie pre úplných začiatočníkov). Skôr pre mierne pokročilých. Postupne budeme do FAQ dopĺňať  otázky, ktoré sa pri implementácii vyskytnú. Už tam nejaké sú. aita Pre komponent AITA sme vytvorili samostatnú sub-doménu, kde nájdete všetko potrebné. Ak by ste mali akékoľvek pripomienky, sme tu pre vás.

Len vás prosím, kým sa budete niečo pýtať, venujte ešte 10 sekúnd popisu a dokumentácii. Venovali sme tomu veľa času, aby tam bolo čo najviac informácii 🙂 V praxi sa overilo, že ak obetujete čas, ktorý by ste sa pýtali, hľadaniu riešenia, tak získate odpoveď rýchlejšie a efektívnejšie. 

VIAC O KOMPONENTE AITA

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?