TOP NOVINKA: automatický dopĺňač affiliate odkazov do textu AITA

TOP NOVINKA: automatický dopĺňač affiliate odkazov do textu AITA

Pre #skaffil sme pripravili TOP vec – nástroj, ktorý bude za vás pridávať do vašich článkov affiliate odkazy. Stačí pridať jeden kód a fičí to automaticky.

Pripravovali sme to pár mesiacov, ale je to von 🙂 Chceme poskytnúť majiteľom magazínov a obsahových webov automatickú vec, o ktorú sa nemusia starať. Cieľom je vkladanie odkazov do textu (článkov) webu automaticky. Stačí vložiť kód a označiť, kde má kód „operovať“ teda vkladať odkazy. Aktuálne to máme pripravené pre SK kampane. CZ spustíme ASAP 🙂

Ukážka fungovania

Kód má veľa nastavení, stačí si prejsť manuál. Nie je to úplne ľahká vec (teda určite nie pre úplných začiatočníkov). Skôr pre mierne pokročilých. Postupne budeme do FAQ dopĺňať  otázky, ktoré sa pri implementácii vyskytnú. Už tam nejaké sú.

aita

Pre komponent AITA sme vytvorili samostatnú sub-doménu, kde nájdete všetko potrebné. Ak by ste mali akékoľvek pripomienky, sme tu pre vás.

Len vás prosím, kým sa budete niečo pýtať, venujte ešte 10 sekúnd popisu a dokumentácii. Venovali sme tomu veľa času, aby tam bolo čo najviac informácii 🙂 V praxi sa overilo, že ak obetujete čas, ktorý by ste sa pýtali, hľadaniu riešenia, tak získate odpoveď rýchlejšie a efektívnejšie. 

VIAC O KOMPONENTE AITA

TOP NOVINKA: automatický dopĺňač affiliate odkazov do textu AITA

5 z 1Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

 • InfoReconstruction

  Testujem na webe – zaujimave spravanie.
  Napr. vo vete „Stáva sa, že“ sa vyfarbi slovo „Stáva“ s odkazom na nejakú šťavu/sirup.
  Iný prípad je vo vete „Kameňom úrazu“, kde sa vyfarbí slovo „Kameň“ s odkazom na zlate sperky.

  Co ja viem ci mi taketo linky pomozu – su dost odveci. Asi bude dobre vyfiltrovat urcite kampane, aspon nieco sa odfiltruje…

  • polgari1

   este to doladujeme 🙂 Ak odhalite nejake slova, co su „od veci“ staci nam napisat.

   • InfoReconstruction

    super, vdaka za odpoved. Este jedna otazka – vyznacene slova v konkretnom clanku su vzdy rovnake, alebo sa po refreshi/pri inom navstevnikovi nahodne menia? Zda sa mi ze su rovnake, no mozno moj clanok neobsahuje viac slov v ktorych by mohla byt zhoda…

    • polgari1

     Su stale rovnake.

 • InfoReconstruction

  Myslim ze by bolo uzitocne okrem „ignored_campaigns“ atributu (kde sa mimochodom da pouzit len 5 kampani, co mi pride dost neprakticke) pridat aj atribut „allowed_campaigns“. Ked chcem totiz propagovat 3 kampane tak je jednoduchsie zadefinovat tieto tri ako vylucovat 97….

  • polgari1

   dobry point, pridavam do debugu. Dakujeme! 🙂

  • polgari1

   je to pridane 🙂

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?