TIP: Boostujte na Facebooku o 75% efektívnejšie a s úsporou 90% času

TIP: Boostujte na Facebooku o 75% efektívnejšie a s úsporou 90% času

Tento článok nie je PR a ani na vás nechceme takto zarábať. Boosterberg by sa vám ale mohol zísť a tak namiesto provízie z „vás“ sme vám vybavili výhody, ktoré inde nezískate. V skratke, k balíkom získate „bonusové“ sloty na správu ďalších stránok. 

Balík

Počet stránok štandardne 

Bonusových stránok
Mesačná / Ročná platba

Mesačne ušetríte
STARTER 1 +1 / +2 $39-$78
STANDARD 5 +3 / +5 $59-$99
PREMIUM 20 +6 / +10 $90-$150
AGENCY PRO 50 +11 / +20 $110-$200
Proste a jasne, máte niečo naviac a my nemáme províziu. Dobrý deal, nie? 😀 Je ale potrebné sa prekliknúť cez affiliate link, lebo inak sa vám technicky nevie výhoda pripočítať. 

Ak sa vám nechce čítať, Boosterberg je nástroj, ktorý vám bude boostovať príspevky na Facebooku tam, kde to bude mať zmysel. Nastavíte si, čo a ako a on bude optimalizovať a „vyklikávať“ za vás. Nestojí to veľa a ušetrí to čas, ktorý by ste tomu často ani nevedeli dať. Ak spravujete Facebook stránky, čítajte ďalej.

Čo ešte získate?
  • Extra support a helpdesk 
  • Pomoc s nastavením

Stačí sa ozvať na info@boosterberg.com

Publisheri, publikujte!

Povolaním publishera, ako z názvu jeho profesie vyplýva, je publikovať. To zahŕňa výber témy, jej analýzu, vytvorenie kontentu, jeho publikovanie a v neposlednom rade dôsledné zacielenie na publikum, ktorému je obsah určený. A aby toho nebolo málo, v dnešnom digitálnom svete musí byť každý publisher schopný nad rámec svojho povolania denne bojovať s pretlakom informácií na rôzne publiká a rôznymi business modelmi kanálov, ktorými sa kontent k publiku dostáva. Musí zvládať byť marketér, analytik, IT-čkar a guru sociálnych médií. Respektíve, musel.

Dnes je našťastie na trhu dostatočne veľa smart pomocníkov, ktorí mu v tom vedia pomôcť. Jedným z nich je aj Boosterberg.

Smart pomocník Boosterberg

Boosterberg bol pred zhruba tromi rokmi pôvodne vytvorený ako interný nástroj PS:Digital, jednej z najväčších digitálnych marketingových agentúr na Slovensku v partnerstve s Kremsa Digital. Zvesti o jeho funkčnosti a efektivite sa veľmi rýchlo šírili, a tak sa nakoniec, kvôli záujmu okolia, rozhodli v PS:Digital tento nástroj na smart boostovanie Facebookových postov uviesť na trh. Po úspechoch v Českej republike a na Slovensku sa momentálne zameriavajú na celosvetovú expanziu. 

Keďže dnes sa ktorýkoľvek post na Facebooku organicky dostane k maximálne 2 % fanúšikov, publisherom neostáva nič iné ako kontent promovať. A to obnáša nutnosť ovládať vyššie spomínané zručnosti, ktoré však zaberajú príliš veľa času.

Boosterberg bol vyvinutý za účelom perfomance marketingu, čiže automatického vyťaženia čo najlepších výsledkov z čo najkvalitnejšieho kontentu. 

Z hľadiska CPC sa vám umožní dostať na Slovensku a v Česku v niektorých prípadoch až pod 0,5 centa za preklik!

Výkonnostné parametre

Jeho dnes už poriadne robustný engine poskytuje široké možnosti nastavenia podmienok začiatku a ukončenia boostovania postov vrátane cielenia, budgetu, trvania, atď. Ale najmä umožňuje zamerať sa na výkonnostné parametre príspevkov. V praxi to teda znamená, že nielen šetrí Facebookový budget, ale dokáže z neho vyťažiť maximum. A najlepšie na tomto nástroji je, že si vaše pravidlá nastavíte raz a následne sa k nim stačí vrátiť a doladiť ich približne raz za mesiac, alebo pri začiatku novej kampane, a tým zredukovať čas strávený ich správou už o spomínaných 90 %.

Boosterberg určite ešte nie je na konci svojho vývoja a už do konca roka je v pipeline, okrem nového designu a UX, aj zaradenie Google Smart Display Ads, ktoré budú čoskoro nasledované ďalšími reklamnými kanálmi.

Takže, publisheri, publikujte a všetko ostatné nechajte na Boosterberg! Ak chcete výhody, stačí sa prekliknúť cez affiliate link.

Enjoy! 🙂

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?