Tip na kampane: IncaCollagen SK, CZ

Tip na kampane: IncaCollagen SK, CZ

Už takmer rok máme v Dognete spustené zaujímavé kampane IncaCollagen.sk a IncaCollagen.cz. Počuli ste už o nich? Pokiaľ ešte nie, tak Vám teraz prinesieme zopár dôvodov, prečo by ste práve túto kampaň mali používať.

Nájdete u nás 2 jazykové mutácie tohto e-shopu a to slovenskú a českú, pričom obe majú veľmi pekné provízie – 10€ za balenie kolagénu a 5€ za balenie pre publisherov s kupónom + 3,8% z ostatného tovaru.

Obe jazykové mutácie majú v Dognete cca 1,94% konverzný pomer, čo je vzhľadom na segment, povahu produktu a na jeho vyššiu cenu, veľmi dobrý výsledok. Dobrou motiváciou je aj skvelá výška priemernej provízie, ktorá dosahuje viac ako 11€.

Od spustenia kampaní zaznamenali e-shopy IncaCollagen takmer 60% medziročný rast, samozrejme aj s pričinením Dognetu. A to sa nám podarilo aj vďaka výbornej komunikácií inzerenta, siete a publisherov. Preto je inzerent ochotný poslať publisherom vzorky zdarma, produkty do súťaže, recenzie a podobne.

Čo robí Inca Collagen výnimočným?

Najväčšou výhodou e-shopu je samotný produkt – 100% morský kolagén Inca Collagen v balení, ktoré obsahuje 90 000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu rozdeleného do 30 balíčkov. Jedno balenie tak vydrží užívateľom na 1 mesiac.

Kolagén je pre telo mimoriadne dôležitou látkou, ktorého nedostatok sa nepriaznivo prejavuje. No dopĺňanie kvalitného kolagénu má na telo poriadne pozitívny vplyv.

Prečo je samotný produkt najväčšou výhodou e-shopu?

Nie je kolagén ako kolagén. Kvalitný kolagén dokáže pri pravidelnom užívaní vyživiť kosti a kĺby, vyhladiť drobnejšie vrásky, celkovo oživiť pokožku a podporiť rast a kvalitu vlasov.

Výhody Inca Collagenu:

 • Je to 100 percentný čistý morský kolagén bez akýchkoľvek prídavných látok alebo chémie.
 • Má vynikajúcu biologickú dostupnosť. 
 • Denná dávka, jedno vrecúško, obsahuje až 3 000 miligramov hydrolizovaného kolagénu. 
 • Inca Collagen obsahuje kolagén typu I, II, III.
 • Je to bioaktívny, teda živý kolagén, s ktorým telo pracuje tak, ako keby si ho vyrobilo samo. 
 • Nemá žiadne umelé príchute ani farbivá a je ľahko rozpustný vo vode. 
 • Je to český produkt, už 4 roky na trhu, overený a žiadaný zákazníkmi. 

Pre koho je produkt určený?

Medzi spokojných užívateľov kolagénu od Inca Collagen patria mnohé modelky, športovci a známe tváre zo showbiznisu. Športovci ocenia jeho pozitívny vplyv na kĺby a pohybový aparát a známe tváre, ktoré sú pod drobnohľadom verejnosti, okrem toho ocenia jeho úžasné pôsobenie na pleť, vlasy, nechty aj pokožku celého tela.

Nedá naň dopustiť napr. módna návrhárka Jana Pištejová, folklórna tanečnica Lucia Lekárová, či slovenská reprezentantka v biatlone Veronika Machyniaková.

To však vôbec neznamená, že Inca Collagen je určený len pre profi športovcov, či modelky. Jeho pozitívne účinky ocení každý jeden človek, bez ohľadu na pohlavie a vek. Pretože kolagén telo prestáva tvoriť od 25teho roku života a je treba ho dopĺňať. Investovať do kvalitného a overeného produktu pre svoje zdravie sa rozhodne vyplatí.

Ako kampane propagovať?

 • Myslite na to, že ide o drahší produkt, čomu zodpovedá aj cieľová skupina, ktorá ho nakupuje.
 • Využite akcie, ktoré e-shop robí. Aktuálne je to napríklad Vitamín C, ako darček zdarma k nákupu kolagénu alebo dlhodobé poštovné zdarma nad 40€. Teda doprava je zdarma už pri nákupe jedného balenia kolagénu.
 • Komunikujte hlavne kvalitu samotného produktu, jeho účinnosť a skvelý pomer medzi cenou a kvalitou.
 • Je to skvelý produkt na recenzie a porovnania podobných produktov.
 • Využite výborné referencie od užívateľov, produkt má skvelé recenzie a silné sociálne siete.
 • Využiť môžete aj mediálnu kampaň Inca Collagen, ktorá je už k dispozícií

Pokiaľ máte ohľadom produktu alebo e-shopu akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. 🙂

 

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?