Tip na kampaň: Vypredaj-zlavy.sk/Vyprodej-slevy.cz

Tip na kampaň: Vypredaj-zlavy.sk/Vyprodej-slevy.cz

Kampane Vypredaj-zlavy.sk a Vyprodej-slevy.cz sú v Dognete spustené už takmer 2 roky. Počuli ste už o nich? V tomto článku Vám kampane predstavíme a povieme, prečo by ste ich mali propagovať na svojom webe 🙂

E-shop Vypredaj-zlavy.sk a Vyprodej-slevy.cz je na trhu predajcom značkovej módy Blancheporte a Magnet3Pagen z Francúzska a Španielska, kvalitného posteľného prádla, potrieb do domácnosti a doplnkov do záhrady. Od roku 2011 pôsobia na trhu v Českej republike a na Slovensku a za tú dobu si stihli vybudovať stabilné zázemie pre distribúciu svojich produktov.

Ako vychádza už zo samotného názvu, e-shop ponúka svoje produkty výhodne za výpredajové ceny. To však neznamená, že sa to odrzkadluje aj na kvalite oblečenia. Práve naopak. Na tomto e-shope môže zákazník nájsť kvalitný a značkový tovar, ktorý je ponúkaný ako dopredaj posledných kusov tovaru z predchádzajúcej sezóny, prípadne výpredaj mimosezónnych výrobkov.

Fakty kampane Vypredaj-zlavy.sk/Vyprodej-slevy.cz

 • Provízia pre obe jazykové verzie kampaní je dohodnutá na 15% pre obsahových publisherov, 8% pre cashbacky a 5% pre kupónových publisherov.
 • Konverzný pomer pre slovenskú mutáciu kampane je v priemere 1,05 % a česká verzia kampane má konverzný pomer priemerne 3,37 %.
 • Prvky, ktoré sú k dispozícií pre publisherov sú bannery a XML feed.
 • Kampane majú povolené aj priame PPC.

Aké sú výhody kampane?

 • E-shop má všetky produkty skladom, takže ak si zákazník objedná tovar, tak ho posielajú do 24 hodín od objednania.
 • Výpredajové ceny a zľavy, ktoré môžu dosiahnuť až 85 % ponúkajú po celý rok.
 • Pravidelne dopĺňajú e-shop o zaujímavé novinky.
 • Ponúkajú široký výber veľkostí oblečenia pre všetky typy postáv od XS po 4XL.
 • Zákazníci majú možnosť vrátenia tovaru až do 100 dní.
 • Doprava zadarmo pri nákupe objednávky nad 1600 Kč/54 €.
 • Veľmi dobrá zákaznícka podpora.
 • Pri odbere noviniek e-mailom, dostane zákazník 5 € na prvý nákup.
 • Kladné hodnotenie na Heureke – rýchle dodanie a super ceny.

Ako kampane efektívne využiť?

Vypredaj-zlavy.sk a Vyprodej-slevy.cz sú fungujúce a stabilné e-shopy, ktoré sú na slovenskom a českom trhu už deviaty rok. Okrem oblečenia pre dámy a pánov majú v ponuke aj doplnky do domácnosti a záhrady.

Najväčší dopyt v tomto e-shope je zameraný na dámske oblečenie, a to prevažne na blúzky, šaty, svetre a spodné prádlo. Okrem klasických XML katalógov sa môžete zamerať napríklad na tieto produkty a vytvoriť z nich zaujímavé články s tipmi na outfity a podobne. Kampane sa skvele hodia aj na rôzne magazíny či katalógy o móde a kráse. Môžete vytvoriť články na témy ako “Ako byť šik počas celého dňa” alebo “Aké blúzky sú v roku 2020 v kurze” a iné. Taktiež ženské blogy, v ktorých by sa hodili vytvoriť články nielen o móde, ale aj o domácnosti, napríklad “Tipy na užitočné doplnky, ktoré sa hodia každej žene do domácnosti” alebo “Akými doplnkami zútulníte svoj domov” a podobne.

Oblečenie pre dámy a pánov spolu s doplnkami do domácnosti sú bežný tovar, ktorý je žiadaný a predávaný po celý rok. Obdobie nosenia tenkých blúzok a šiat nás ešte len čaká. Práve preto odporúčame nasadiť kampaň čím skôr, aby ste využili obdobie, kedy si ľudia začnú obnovovať svoj šatník.

Komunikujte kvalitu oblečenia a možnosť výberu širokého spektra veľkostí, rýchlosť dodania, pravidelné novinky, vynikajúce hodnotenie od zákazníkov a v neposlednom rade aj veľmi výhodné ceny, ktoré potešia nejedného zákazníka. 


Ak teda kampaň ešte nepropagujete, neváhajte a vyskúšajte si ju nasadiť. V prípade otázok ohľadom kampaní sa na nás môžete obrátiť 🙂

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?