Tip na kampaň: Suteren.sk

Tip na kampaň: Suteren.sk

Medzi kampane, ktoré sa venujú móde zaraďujeme aj našu novú kampaň Suteren.sk, ktorá je v Dognete spustená od februára, ale už teraz je o ňu pomerne veľký záujem. Poznáte túto kampaň? Ak nie, v tomto článku Vám o nej povieme niečo viac. 🙂

Čo je Suteren.sk?

Počiatky e-shopu Suteren.sk začali v roku 2016, kedy sa prevádzkovala najprv kamenná predajňa na námestí v Dubnici nad Váhom. Prvotná vízia bolo vytvorenie skate shopu, v ktorom ponúkali skate značky ako Vans, Supra, DC, Etnies, Element či Quicksilver. Neskôr sa začalo pracovať na internetovom obchode, ktorý je v prevádzke dodnes. Do e-shopu bolo zaradených niekoľko ďalších celosvetovo známych značiek v oblasti snowboardu a surfingu ako je Burton, Horsefeathers, Roxy, Volcom, Meatfly a podobne.

V súčasnosti je prevádzkovaný len e-shop, ktorý je založený čisto na predaji Streetwear a Skate oblečenia, obuvi, doplnkov, ruksakov a cestovateľských kufrov. Ponúka viac ako 90 značiek. Pribudli aj mainstreamové značky typu SIK SILK, Champion či Thrasher.

Fakty o kampani Suteren.sk v Dognete

  • V kampani je dohodnutá provízia pre obsahových publisherov na 10 %, pre cashbackové portály na 7% a pre kupónové weby na 6%.
  • Dĺžka cookies je štandardne nastavená na 30 dní.
  • Konverzný pomer je v Dognete 10, 76 %.
  • Medzi prvky, ktoré majú publisheri k dispozícií patria bannery, kupóny a XML feed.
  • Kampaň má povolené priame PPC.

Výhody e-shopu Suteren.sk

Veľkou výhodou e-shopu je jedinečnosť a bohatosť značiek, ktoré je možné nájsť iba v obmedzenom množstve obchodov. Zákazníci majú na výber z najaktuálnejšej ponuky produktov, pretože tovar z novej kolekcie naskladňujú každý mesiac.

Silný brand v oblasti street a skatewear. Široky sortiment oblečenia, doplnkov a obuvi.

Používajú vernostný program pre verných zákazníkov, ktorým dávajú odmenu za vernosť formou uplatnenia zľavy 12 % na všetky výrobky.

Tovar posielajú na Slovensku, ale aj do Českej republiky. Pre slovenských zákazníkov, ktorí žijú mimo Slovenska vedia doručiť tovar v rámci celej EU.

Prozákaznícky prístup a starostlivosť o zákazníkov od vytvorenia objednávky, cez dodanie až po prípadný servis patrí medzi ich ďalšie výhody.


Pri objednávke nad 70 € ponúkajú dopravu zdarma. V prípade objednávok do 69,99 zákazník zaplatí za lacné doručenie od 2,50 €.

Pri odbere newsletteru si zákazníci môžu uplatniť zľavový kupón až do 20 %. Tovar skladom – doručenie do 48h od objednania.

Ako súčasť nákupu, získajú zákazníci malý darček ako pozornosť. Väčšinou to býva pero alebo brožúra na zľavu na ďalší nákup. Fanúšikovia e-shopu sa môžu zapojiť do súťaží, ktoré organizujú každý mesiac na sociálnych sieťach o vecnú cenu.

Zákazníci si aktuálne vedia nakúpiť už len prostredníctvom e-shopu, nakoľko kamenný obchod už nie je v prevádzke. Pre Dubničanov a ľudí z okolia majú k dispozícií odberné miesto, kde si môžu zakúpený tovar vyskúšať bez nutnosti platby dopravy.

Ako kampaň čo najlepšie využiť?

Streetwear fashion patrí medzi oblečenie, ktoré si ľudia obliekajú prevažne vo svojom voľnom čase, hlavne vďaka jeho pohodlnosti, voľnosti a vzdušnosti. Kampaň Suteren.sk ponúka oblečenie, obuv a doplnky, ktoré sú nielen pohodlné, ale aj veľmi štýlové a trendy.

Produkty z kampane sú tovar, ktorý je predávaný a žiadaný po celý rok. Samotným kategóriam produktov sa samozrejme darí podľa ročného obdobia. Aktuálne, v jarnom období, sú v kurze bundy, bomber bundy, mikiny a rifle.

Kampaň sa skvele hodí na módne blogy či magazíny, v ktorých sa môžete zamerať na jednotlivé produkty a postupne na každý z nich spraviť článok. Môžete vytvoriť články na témy napríklad “TOP 5 MUST HAVE športových oblečení v šatníku” alebo “Typy outfitov na rôzne príležitosti”, prípadne predstavenie jednotlivých značiek z kampane, v ktorých sa zameriate na vybrané kúsky oblečenia. Vďaka dostupnému XML feedu sa hodí aj pre katalógy so športovým oblečením a doplnkami.


Komunikujte veľké množstvo výberu značiek, silu brandu, jedinečnosť dostupnosti sortimentu, originalitu a kvalitu produktov, vernostný program pre zákazníkov, ale aj milý darček k nákupu a prozákaznícky prístup. Poukážte na vysokú spokojnosť zákazníkov e-shopu.


Ak kampaň teda ešte nepropagujete, neváhajte a nasaďte si ju. V prípade dotazov ohľadom kampane nás kľudne kontaktujte 🙂

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?