Tip na kampaň: BezvaPlenky.cz

Tip na kampaň: BezvaPlenky.cz

Tentokrát vám prinášame ďalší super tip na kampaň Bezvaplenky.cz, ktorá je v Dognete spustená viac ako 2 roky. Poznáte túto kampaň? V tomto článku vám ju radi predstavíme a napíšeme pár užitočných informácií o tejto kampani. 🙂

Čo sú BezvaPlenky.cz?

E-shop Bezvaplenky.cz sa zaoberá predajom detských plienok. Hlavným produktom sú detské jednorázové plienky značky Baby Charm, navliekacie plienky Helen Harper a Bébé Cash.
Bezvaplenky.cz sú jediným predajcom plienok Baby Charm na Slovensku, ale i v Českej republike. Plienky sú vyrábané v Českej republike, v Turnove. Na trhu pôsobia už 3 roky, takže sa jedná relatívne o nový e-shop, ale za to veľmi silný a stabilný. Doposiaľ si získali veľmi silnú klientelu, ktorá oceňuje ponúkaný sortiment tohto e-shopu. Plienky Baby Charm dokonca používajú pre svoje ratolesti aj známé osobnosti ako herečka Andrea Kerestešová, moderátorka Sandra Parmová, ale aj novinár Tomáš Etzler, a mnoho ďalších nielen českých celebrít.

Sortiment e-shopu Bezvaplenky.cz je naozaj veľmi pestrý. Od spomínaných detských plienok nájdeme v ponuke samozrejme aj detskú kozmetiku, prostriedky na umývanie fľašiek, čističe hračiek, aviváže, detské dudlíky, vlhčené obrúsky, kojenecké mlieka, detskú výživu a taktiež aj rôzne vychytávky ako je kôš určený špeciálne na plienky alebo sterilizátor na cumlíky, ktoré každej mame uľahčia prácu. E-shop myslí aj na mamičky počas tehotenstva, ktorým ponúkajú kozmetiku pre tehotné. V e-shope možno nájsť aj bambusové deky vyrobené v škandinávskom štýle, ktoré sú k dispozícií v rôznych farbách a vzoroch. Vďaka svojej vzdušnosti a hebkosti sú ideálne na zakrytie bábätka, ktorému poskytujú maximálny komfort.

Fakty o kampani BezvaPlenky.cz v Dognete

 • Pre obsahových publisherov je provízia v tejto kampani dohodnutá na 7 %, pre cashbackové a kupónové portály je nastavená na 4 %.
 • Dĺžka cookies je štandardne nastavená na 30 dní.
 • Konverzný pomer v kampani je až 12,08 %.
 • Publisherom sú k dispozícií bannery a XML feed.
 • Kampaň má povolené aj priame PPC.

Výhody e-shopu BezvaPlenky.cz

 • Bohatý sortiment detských plienok a kozmetiky pre najmenších.
 • Jediný predajca plienok Baby Charm. Výhodou je taktiež jeho vysoká kvalita a nízka cena, ktorá sa pohybuje od 4,1 Kč za kus.
 • Silný brand v oblasti detských plienok a kozmetiky.
 • Overené maminkami – e-shop sa môže pýšiť až 2500 pozitívnymi recenziami.
 • Prehľadný a intuitívný e-shop.
 • Objednávkou nad 1499 Kč poskytujú dopravu zdarma.
 • Samozrejmosťou je klientský servis a rýchle dodanie – do 48 hodín.
 • Na výber medzi viacerými dopravcami, ktorí vám balíček prinesú – GLS, česká pošta, DPD a zásielkovňa.

Ako kampaň čo najlepšie využiť?

Kampaň Bezvaplenky.cz sa skvele hodí pre mamičkovské blogy a magazíny o bábätkách. Vďaka dostupnému XML feedu je ideálna aj pre katalógy s detskými potrebami. V kampani nájdete množstvo produktov, ktoré môžete taktiež využiť na darčekových portáloch.

Kampaň má rozsiahle spektrum tém pre obsahové weby. Môžete sa teda zamerať na jednotlivé tipy produktov ako sú plienky, detská kozmetika, zavinovačky, kojenecké mlieka a ďalšie a postupné na každý z nich napísať článok. Alebo sa môžete zamerať aj na TOP 10 najpredávanejších produktov, ktoré sú k dispozícii na stránke e-shopu.

Najlepšie hodnotený a najpredávanejší produkt je Baby Charm Maxi veľkosť 4. Maminky sa rady vracajú k tomuto produktu vďaka kvalite plienok, ktoré sú bez chlóru, parfému a olova. Sú vyrobené z celulózy, a kvôli tomu sú šetrné a jemné k detskej pokožke.

Sortiment tohoto e-shopu je veľmi pestrý. Nájdete v ňom rôzne potrebné výrobky, ktoré prispejú, k tomu, aby vaše bábätko bolo šťastné a spokojné. A hlavne ponúkajú aj produkty, ktoré uľahčia prácu mamičkám.

Komunikujte kvalitu produktov, šetrné plienky vyrobené v Českej republike, rýchlosť doručenia a veľká spokojnosť mamičiek, ktorá sa odráža aj na ich hodnotení. Taktiež veľkým pozitívom je aj bohatá ponuka potrieb pre bábätká, z ktorého si každá mamička určite vyberie a bude sa k nim opätovne vracať.

Pokiaľ túto kampaň ešte nepropagujete, neváhajte a skúste si ju nasadiť. V prípade otázok ohľadom kampaní, sa na nás môžete obrátiť. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?