Tip na kampaň: Andreashop.sk

Tip na kampaň: Andreashop.sk

Kampaň Andreashop.sk je známy brand, takže ho nie je potreba príliš podrobne predstavovať. Poznajú ho nielen tí, ktorí sa pohybujú v segmente elektroniky. V Dognete je spustená 3 roky.

Spoločnosť ANDREA SHOP je jednou z prvých spoločností na Slovensku, ktoré začali distribuovať spotrebnú elektroniku od svetových výrobcov. Na trhu pôsobí od roku 1993. Na e-shope, tak ako v kamennom obchode, nájdete široký sortiment bielej a čiernej techniky, IT techniky, bytovej a záhradnej techniky a príslušenstva, hračiek, drogérie, ale aj cestovateľských kufrov. 

 

Fakty o kampani Andreashop.sk v Dognete

 • Provízia je v kampani dohodnutá pre obsahových publisherov na 1 % a pre kupónové a casbackové portály na 0,3 %.
 • Dĺžka cookies je štandardne nastavená na 14 dní.
 • Konverzný pomer je 2,85 %.
 • Prvky, ktoré sú publisherom k dispozícií sú bannery, XML feed aj zoznam najpredávanejších produktov a kategórii.
 • Kampaň môže byť propagovaná aj influencermi.

 

Výhody kampane

 1. Široký výber produktov z rôznorodých kategórií od elektroniky cez drogériu až po hračky – v ponuke viac ako 70 000 produktov.
 2. Na sklade majú viac ako 75 % produktov, ktoré expedujú do 3 dní.
 3. Tovar posielajú aj do Maďarska a Rakúska.
 4. Silná pozícia na trhu spoločnosti s 27 ročnými skúsenosťami.
 5. Okrem e-shopu prevádzkujú 5 kamenných obchodov v Dunajskej Strede, Šamoríne, Šali, Kolárove a Nových Zámkoch. Okrem týchto majú otvorené aj dve odberné miesta v Bratislave, snahe byť čo najbližšie k zákazníkom.
 6. Rozsiahle spektrum služieb samozrejmosťou – predaj na splátky, možnosť okamžitej výmeny tovaru, možnosť dokúpenia predĺženej záruky, vynáška a inštalácia produktov, dovoz, odvoz starých spotrebičov.
 7. Pravidelná informovanosť o novinkách prostredníctvom sociálnych sietí – Facebook, Twitter, Youtube a LinkedIn.
 8. Získané certifikáty a ocenenia – 1. miesto v súťaži ShopRoka 2019 v kategórii elektro – Cena popularity a 2. miesto v kategórii elektro – Biela technika.

 

 

 

Prečo používať kampaň Andreashop.sk?

Andreashop.sk je na trhu cez dve desaťročia. Za tú dobu stihol získať čo najpresnejší obraz o potrebách ľudí na Slovensku. Ponuku svojich produktov preto prispôsobuje týmto požiadavkám za čo najprijateľnejšie ceny v snahe dosiahnuť najväčšej spokojnosti zákazníka.

Ponúkajú bohatý výber kvalitných výrobkov, ktoré sú súčasťou našich domovov. Snažia sa vyjsť v ústrety požiadavkám zákazníkov a vyhovieť im, čo sa týka celého procesu nákupu vrátane reklamácie a servisu.

Andreashop.sk je zárukou kvality. Pri myšlienky potreby nových spotrebičov alebo dielčej elektroniky, mnoho ľudí napadne v prvom rade Andreashop.sk.

Množstvo ľudí nakupuje spotrebiče a elektroniku vo vyššej čiastke prostredníctvom internetového obchodu. Vďaka tomu sa Vám nazbiera veľmi slušná provízia aj napriek nižšej provízií v sieti. Pravidelne prinášajú rôzne novinky, zľavy a súťaže.

 

Ako túto kampaň čo najlepšie využiť?

 • Ideálna kampaň pre obsahové magazíny a blogy zamerané na zariadenie domu a záhrady.
 • Dá sa využiť aj pre porovnávače a recenzie jednotlivých produktov.
 • Vďaka dostupnému XML feedu je vhodný aj pre katalógy.
 • Môžete komunikovať aj pravidelné akcie a novinky, ktoré e-shop ponúka.
 • Okrem elektroniky, môžete komunikovať taktiež drogériu, športové vybavenie, ale aj hračky a cestovné tašky.
 • Môžete postupne vytvoriť články na téma, ktoré sú obsiahnuté v TOP 9 produktov a TOP 9 kategórií. Ich zoznam nájdete v popise kampane.
 • Možnosť zamerať sa aj na porovnanie jednotlivých značiek, ktoré sú v portfóliu AndreaShop.sk. Zoznam značiek nájdete takisto v popisku kampane.


Zaujala vás táto kampaň? Ak ju ešte nepropagujete, vyskúšajte si ju nasadiť. Ak budete mať akékoľvek otázky ohľadom produktov alebo e-shopu, kľudne nás kontaktujte 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?