Najlepšie slovenské affiliate programy

Najlepšie slovenské affiliate programy

Aké ponúkame affiliate programy v rámci slovenského trhu? V sieti Dognet nájdete stovky slovenských affiliate programov pod jednou strechou! A hlavne, pokrývame tie najlepšie pre váš segment. 

Slovensko má v oblasti affiliate marketingu ešte čo doháňať. Preto sme radi, že vám môžeme ponúknuť služby affiliate siete Dognet. V nej sa nachádza už viac ako 200 kampaní, ktoré môže každý publisher využívať. Stačí ich nájsť v administrácii, alebo si ich proste vyfiltrovať cez kampane

 

Najlepšie affiliate kampane na našom trhu

Robíme všetko preto, aby sme na Slovensko priniesli viac affiliate programov na jednom mieste. Výhoda siete je práve v tom, že zhromažďuje niekoľko desiatok CPA kampaní a zárobok z nich sa agreguje v jednej administrácii. Publisher teda nemusí riešiť vyplácanie pri každom affiliate programe osobitne, nemusí sa všade registrovať osobitne a podobne.

Výhodou je aj to, že výsledky vidí v jednej administrácii. Nemusí kontrolovať viaceré programy. Všetko je pod jednou strechou.

To sú jasné výhody našej siete, v ktorej nájdete najviac affiliate programov na Slovensku. Stačí sa registrovať a vybrať si!

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?