Septembrové novinky v Dognete

Septembrové novinky v Dognete

Čo sa udialo za posledný mesiac v Dognete? Prinášame vám prehľad udalostí a noviniek. Tesco akcia „Škola volá“ nám úspešne privolala zápchy do každého mesta a všetci určite snívate o fulltime práci affil publishera. Pekne z domu, v teplúčku a pohodičke. Je to síce beh na dlhé trate, ale každý maratón predsa niekto zdolal. Nezabudnite – 31. októbra je Halloween a napr. taká hlava koňa by sa mohla dobre predávať, ak správne zvolíte cieľovku 😉 Nové kampane v sieti:   aphordisia

Aphrodisia.sk provízia 25%

najdarcek

NajDarček.sk provízia 12%

privatPrivatBanka – XXL výnos provízia 10€ / lead

  Nové články, ktoré by vás mohli zaujímať:   PS: Nezabudnite, že stále máte možnosť získať produkt z eshopu Herbatica na recenziu so zľavou 35% alebo aj produkt z eshopu Market24 so zľavou 70%.
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?