Provízne uzavretie roka 2022 pre publisherov

Provízne uzavretie roka 2022 pre publisherov

Prešlo to opäť veľmi rýchlo. V úvode nového roka 2023 nás čaká uzavretie toho starého roka 2022. Na čo sa teda musia publisheri pripraviť?

Ako bude prebiehať provízne uzavretie roka 2022? 

  1. Dňa 16.12.2022 zasielame posledné výzvy na fakturáciu. Od 17.12.2022 (vrátane) už nezasielame výzvy na fakturáciu, aj keď bude o vyplatenie požiadané. Takáto situácia je jedenkrát ročne. V bežné mesiace prebieha vyplatenie často v rámci hodín 😉
  2. Dňa 13.1.2023 príde všetkým publisherom výzva na fakturáciu. Zašleme ju úplne všetkým, čo budú mať na vyplatenie viac ako 5€ (bez registračného bonusu).
  3. Od 13.1.2023 je potrebné posielať faktúry so splatnosťou 30 dní, aby sme ich stihli vyplatiť. Väčšinu faktúr zaplatíme do pár dní, ale pre istotu 🙂
  4. Faktúru je potrebné poslať najneskôr do dňa 20.1.2023 (vrátane) e-mailom na adresu hello@dognet.com. Dátum vystavenia a dodania na faktúre treba zadať 31.12.2022. 
  5. Čím skôr faktúru vystavíte, tým skôr bude preplatená 😉

Dôležitá informácia: Kto nevystaví faktúru z tejto výzvy do 28.2.2023, stráca nárok na vyplatenie provízií. Sú to 2 mesiace, ktoré publisher má na vyplatenie. Po tomto dátume stráca publisher právo na akékoľvek vyplatenie z roku 2022.

Robíme to preto, lebo nie je možné „prenášať“ provízie z dlhých predošlých období. Mohlo by to spôsobovať problémy v účtovníctve nám a aj publisherom. 

 Tešíme sa na rok 2023! 🙂

Petronela Novotná

V rámci affiliate siete Dognet pôsobím ako Country Manager pre Slovensko. Na rozvoji affiliate marketingu na slovenskom a českom trhu pracujem už 7. rok. E-shopom ponúkam možnosť získania nových zákazníkov a predajov čisto na províznom systéme. Vedia tak opäť o niečo lepšie diverzifikovať svoje zdroje zákazníkov a získať reklamný priestor na internete, ktorý by inak nevedeli pokryť. Mojou hlavnou náplňou je obchodná spolupráca, akvizícia a starostlivosť najmä o inzerentov slovenských ale aj mnohých českých kampaní.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?