Propagujte kampaň Voyo.cz! Viac ako 2 000 seriálov a filmov.

Propagujte kampaň Voyo.cz! Viac ako 2 000 seriálov a filmov.

Streamovacie služby rýchlo narastajú na popularite, a jednou z nich je aj Voyo.cz,  ktorú nájdete v zozname našich kampaní. Určite už každý zaregistroval platformu Voyo.cz, ktorá ponúka oveľa viac než si myslíte, ale poďme si ju trošku priblížiť.

Čo je Voyo.cz?

Voyo.cz je lokálna česko-slovenská streamovacia služba, v ktorej nájdete viac ako 2000 českých a slovenských seriálov a filmov, z ktorých si naozaj vyberie každý. Výhodou je, že si môžete pustiť epizódy obľúbených seriálov na programe Nova, 7 dní pred ich vysielaním. Na Voyo.cz nájdete aj bohatý výber rozprávok pre malé deti a v neposlednom rade máte po ruke aj najlepšie športové prenosy, udalosti a priame prenosy svetových turnajov. Všetko z česko-slovenskej scény nájdete na jednom mieste. Predplatné stojí 159 Kč / mesačne, a máte 7 dní na vyskúšanie zadarmo.

Voyo.cz bol online archív programov TV Nova, ale to už dávno neplatí. Na trh prišli so svojou vlastnou značkou Voyo Original, ktorá predstavuje exkluzívnu produkciu programov, ktoré môžete nájsť iba na tejto platforme. Každý mesiac vychádza množstvo noviniek, ktoré nie sú inde dostupné, vďaka čomu nalákate nových záujemcov. V produkcii Voyo Original vyšiel aj úspešný seriál Případ Roubal. 

Výhody propagácie

 • Jednoduché a rýchle nasadenie kampane, bez nutnosti vytvárať textový obsah – minimum práce a nákladov.
 • Kampaň sa dá propagovať na akomkoľvek webe, ktorému obohatíte nevyužitý priestor.
 • Silná značka, ktorá poskytuje výbornú odmenu 14 € za lead.
 • Široký výber seriálov a filmov rôznych žánrov, ktoré sú týždenne aktualizovanépromovanie aktuálnych trendov.
 • Nájdete tu predpremiéry nových filmov a epizod seriálov skôr než sú odvysielané v televízii.
 • K dispozícií živé vysielanie TV Nova
 • Z ponuky programov si vyberie naozaj každý – od detí až po prarodičov. 
 • Prenosy seriálov je možné sledovať aj mimo ČR – využiteľná aj na slovenských weboch. 
 • Môžete si vytvoriť z bannerov rôzne obrázky, ktoré zaujmú cieľovú skupinu
 • Inzerent poskytne v prípade dohody bannery k akémukoľvek seriálu.

Mám záujem propagovať kampaň Voyo.cz

Aké podklady a v akom formáte by ste radi získavali z kampane Voyo.cz? Dajte nám vedieť na hello@dognet.com

Skupina Nova prináša novinku z prostredia technológie HbbTV, kedy sa pod červeným tlačidlom v súvislosti s vojnou na Ukrajine spustilo vysielanie TN Live. Navyše si tu diváci nájdu i Nova Lady, ktorá je k dispozícií od jesene 2021.

Príklad propagácie

Aké podklady Voyo.cz ponúka?

 • Profil kampane spolu s jej podmienkami nájdete TU.
 • K dispozícií je kompletný zoznam všetkých programov a filmov vrátane jednotlivých Landing Page.
 • PR články, tlačová správa a ďalšie doplňujúce informácie k programom.
 • Taktiež bannery, layouty, brand guiide a množstvo ďalšieho.

Ako propagovať streamovaciu platformu? 

Najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom, ako nasadiť kampaň Voyo.cz je prostedníctvom bannerov, pri ktorých nemusíte vytvárať žiadne texty. Pokiaľ by ste chceli využiť maximálny potenciál kampane, odporúčame preklik do kampane zakomponovať do textu k banneru. 

Najväčšiu mieru interakcie majú bannery, ktoré sú umiestnené priamo nad, pod obsahom alebo zakompované v texte. Využitie nájdu aj ako scroll bannery.

Tip: Na základe našich skúsenosti, najmenej efektívne sú bannery, ktoré sú staticky umiestnené v side bar webu

Príklad propagácie

V administrácií nájdete všetky bannery, z ktorých si môžete vytvoriť pútavé obrázky, vďaka ktorým zaujmete vašu cieľovku. Pri propagácii kampane vie inzerent poskytnúť akýkoľvek banner program, ktorý by ste potrebovali do vašej kampane.

Zamerajte sa na aktuálne najsledovanejšie trendy programov – Případ Roubal, Survivor, Odznak Vysočina, Love Island a mnoho ďalších. Skvele bude fungovať aj focus na konkrétne stanice, kde môžete propagovať pravidelné športové programy, unikátne priame prenosy z kanálov NovaSport3 a NovaSport4 (napríklad španielska liga) a konkrétne športové zápasy. 

Zobraziť popis kampane Voyo.cz

 

Skvelé na kampani je to, že je využiteľná na takmer akomkoľvek webe. Propagáciu prispôsobte podľa zamerania vášho webu, napríklad: 

 • Na športovom magazíne využijete okrem odkazov v článkoch prázdny priestor bannerom pre aktuálne športové zápasy s odkazom na Voyo. 
 • Pokiaľ vlastníte lifestylový magazín pre ženy, ideálne je propagovanie obľúbených reality shows ako Love Island, seriály/filmy s nádychom romantiky.
 • Na webe s auto moto článkami môžete propagovať bannery programov o autách a silných motoroch. 

Príklad propagácie

Rada na záver

Veľa čitateľov pri prehliadaní vašej stránky má v prehliadači zapnutý blokovač reklám – Adblocker. Ak vložíte na váš web banner skopírovaním odkazu z administrácie, nemusí sa banner zobrazovať, pretože ho Adblocker zablokuje. 

Preto odporúčame nasadiť banner ako obrázok, ktorý si stiahnete z administrácie a vložíte ho na zvolené miesto na webe. Do tohto obrázka pridáte affil link do parametru <a href=”affil_link”>. Affil link banneru kampane nájdete pri banneri po rozkliknutí tlačidla “Zobraziť kód banneru”.  V tomto prípade sa bude banner zobrazovať aj pri zapnutom Adblockeri.

 

Pokiaľ máte akékoľvek otázky ku kampani, neváhajte nás kontaktovať. 🙂 

 

 

   

   Zarábajúci affiliate web
   E-book zadarmo

   Zarábajúci affiliate web

   Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

   Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

   Akých inzerentov u nás nájdete?