Pripravujeme novú knižku pre publisherov Super Affiliate Academy

Pripravujeme novú knižku pre publisherov Super Affiliate Academy

Vzdelávanie je základ. Tak sme pripravili novú knižku o online a affiliate marketingu. Pripravovalo ju 20 ľudí, má cez 320 strán a obsahuje 21 videí. 

Prvá knižka, ktorá vychádzala z online kurzu Super Affiliate Academy si našla ako fyzická knižka 700 majiteľov a ako ebook viac ako 3000. Keďže vzdelávanie je základ a je to jedna z našich priorít, pripravili sme úplne novú knižku, ktorá posnula latku ešte vyššie. O dosť vyššie 🙂

Nové vydanie

Nebudem sa rozpisovať, všetko nájdete na landing page Super Affiliate Academy. Môžete sa prihlásiť a hneď ako bude k dispozícii, pošleme info. 

Pár najdôležitejších bodov:

  1. Z pôvodnej knižky ostalo len pár kapitol a videí
  2. Viac ako 70% obsahu je nového
  3. Podieľalo sa na ňom 20 profesionálnych autorov
  4. Obsahuje cez 320 strán textu, ukážok, screenshotov, grafov …
  5. Z knižky sa odkazuje na 21 videí

Nebude zadarmo

Nechceme na tom zarobiť, ale predsa len, príprava a tlač takejto publikácie knižky stála 7-8 000€. Preto táto knižka nebude zadarmo. No nebude stáť ani 149€, ani 50€. Cena bude do 20€ aj s poštovným. Samozrejme, bude extrémne ľahké získať kupón na zľavu. Knižka nebude zadarmo aj preto, aby si ju ľudia vážili. Nejde o promo katalóg, ale o profesionálnu publikáciu, ktorá de facto nemá aktuálne obdobu na česko-slovenskom trhu. 

Do každej ruky, ktorá to ocení

Každopádne, ak niekto bude POTREBOVAŤ knižku- kontaktuje nás, pošleme Vám zľavový kód. A to úplne zadarmo. Chceme, aby ľudia proste začali 🙂

Pozrite si web a uvidíte. Máte sa na čo tešiť 🙂

Ďakujeme partnerom

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?