REPORT: Vianočný HotDognet plný expertov a networkingu

REPORT: Vianočný HotDognet plný expertov a networkingu

HotDognet je affiliate meetup, ktorý usporadúvame 2x ročne pre slovenských a českých partnerov. Býva pravidlom, že vždy okrem networkingu sa môžu tešiť aj na prednášky z našej siete. Tento rok sme sa rozhodli eventu spraviť menší upgrade a do programu sme pridali panelovú diskusiu a prednášku od experta na SEO. 🚀

Základom eventu boli prednášky 

Program odštaroval kolega Ľuboš Mišík, ktorý našim partnerom odprezentoval novú platformu D2. Testovacia verzia tohto systému má byť spustená už v začiatkoch roka 2024. Systém umožní partnerom lepší prehľad o ich kampaniach, reporting a detailnejšie nastavenie provízií. Okrem D2 v roku 2024 plánujeme ako sieť spustiť úplne nové prostredie, ktoré bude fungovať na báze rôznych modulov. Moduly umožnia možnosť spolupráce oveľa väčšiemu počtu partnerov a taktiež e-shopov. Pribudne modul CPC, modul na spoluprácu s influencermi a extra spolupráce. 

 

Druhá prednáška bola venovaná SEO a linkbuildingu. Speakrom bol Pavel Ungr ako historický prvý hosť na HotDognete. 🚀 A podľa vašich ohlasov to bola naozaj dobrá voľba. Pavel na  konkrétnych príkladoch zhodnotil, na čo sa z hľadiska vývoja umelej inteligencie pravdepodobne musíme v affiliate marketingu pripraviť. Hovoril tiež o zmene SERP z pohľadu užívateľa a z pohľadu affiliate partnera. Trend AI so sebou prináša mnohé zlepšenia, ale má aj svoje negatíva. Jedným z príkladov, s ktorým sme sa stretli všetci, je nerelevantnosť výsledov. Pavel zosumarizoval, aké problémy spoločnosti vyvíjajúce umelú inteligenciu budú musieť riešiť a naznačil aj ich možné riešenia. Najväčším prekvapením bolo možné úplne zmazanie umelej inteligencie tak, ako ju poznáme teraz, kvôli zákonu o GDPR, na ktorý je, ako sa zdá, aj AI krátka.

 

Panelovka splnila vaše očakávania 

Po prednáškach nasledovala panelová diskusia, ktorú viedol Štefan Polgári a na vaše otázky odpovedali okrem Pavla Ungra aj Janko Januška ako expert na SEO a linkbuilding. Od panelovej diskusie sme si veľa sľubovali a presne tak aj bolo. Otázok hostia dostali toľko, že sme ich ani nestihli všetky kvôli času zodpovedať. Obaja hostia spomínali viacero zdrojov, ktoré sa oplatí sledovať. Väčšinu z nich nájdete na ich stránkach: Pavel Ungr, Janko Januška. Zároveň ich môžete priamo osloviť na osobnú konzultáciu, ktorá vám po všeobecnom nahliadnutí do problematiky dá určite veľa. 

 

Tradične hlavný program zakončujeme súťažou cez Kahoot. Cenou sú väčšinou alkoholické nápoje, asi preto je súťaž taká obľúbená. 😅

 

Networking a tradičné hotdogy 

Po oficiálnom programe sme sa pustili do networkingu. Vďaka otvorenému baru to nebol veľký problém. 🍻 Príjemnú pohodovú atmosféru dotváralo aj občerstvenie v podobe hotdogov od Regal Burger. Tešíme sa z vašich pozitívnych reakcií, ktoré sme dostali a v budúcom roku sa môžete tešiť na ďalšie HotDognety, ktoré pre vás chystáme. 

Ak ste sa dočítali až sem, tak sme vám zároveň odpovedali na otázku, prečo sa oplatí chodiť na HotDognet. Okrem networkingu, na ktorý sa vždy teší celý tím Dognetu, vám chceme priniesť aj nové zdroje informácií, ktoré vám, ako našim partnerom, pomôžu pri propagácii kampaní a efektívnom affiliate marketingu. 

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?