Novinky v kampani CETELEM

Novinky v kampani CETELEM

Spoločnosť Cetelem a jej úspešná kampaň v sieti Dognet má veľké novinky. Upravil sa web, pridal nový produkt a beží super akcia.   Novinky:
  1. RESPONZIVITA: Celý web Cetelem.sk je responzívny – teda prispôsobený pre mobilné zariadenia. Responzívny je tak isto iframe formulár. Šírku teda môžete ľubovoľne upravovať.
  2. NOVÝ PRODUKT: v rámci produktov pribudla „Expresná pôžička„. Je to pôžička od 500 do 2000€, kde je menej náročný prescoring vzhľadom na žiadateľa. Očakávame teda dramaticky zlepšený konverzný pomer na schválený lead.
  3. NOVÁ KAMPAŇ: Od pondelka beží nová TV kampaň, ktorá komunikuje akciový úrok 9,9% ročne pre každého, kto splní podmienky posúdenia. Kampaň bude aktívna do polovice apríla. Akciová úroková sadzba platí pre nasledovné účely: Pôžička na čokoľvek, Pôžička na nové auto, Pôžička na ojazdené auto, Pôžička na rekonštrukcie. Akciový úrok sa nevzťahuje na Pôžičku na splatenie úverov a Expresnú pôžičku. Úrok platí pre splatnosť úverov od 6 do 84 mesiacov. Nad 84 mesiacov je úrok 12,9% ročne. Všetky informácie o kampani nájdete tu, na stránkach Cetelem.sk
Kampaň Cetelem je dlhodobo veľmi výkonná. Nové zmeny ju ešte viac zefektívnia. Nie je na čo čakať.
 
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?