Noc affiliate marketingu II.

Noc affiliate marketingu II.

Minulá Noc affiliate marketingu sa veľmi podarila. Do Connect Coworkingu prišlo asi 130 ľudí a mali sme z toho veľmi pozitívny feedback. Tak sme pripravili na 27.10.2015 ďalšiu Noc affiliate marketingu 🙂 Affiliate marketing, kampane a celkovo túto komunitu chceme čo najviac podporiť. Preto sme už po niekoľkých mesiacoch pripravili ďalšiu Noc affiliate marketingu. Odohrávať sa to celé bude znova v Connect Coworkingu. Pozrite si udalosť, ktorá je na Facebooku. Cez ňu si môžete aj kúpiť lístky. Samozrejme, publisheri a inzerenti siete DOGNET majú vstup zadarmo 😉 Stačí pri kúpe lístka zvoliť „Publisher DOGNET“ a dať platbu na mieste. Skontrolujeme registráciu a vstup máte free.

Program:

19:00 Úvod  19:15 Najnovšie kampane siete DOGNET. Miška Kertészová predstaví, aké kampane máme aktuálne v sieti dostupné a ako s nimi pracovať. Po prednáške bude prestávka na networking 19:45 Predstavenie affiliate programu mBank. Petr Šulc, manažér affiliate aktivít v spoločnosti mBank, vám príde porozprávať o výkonnosti a celkovo o tom, ako pracovať s kampaňou mBank. Po prednáške prestávka na networking 21:30 Vytvorenie affiliate stránky v reálnom čase. Štefan Polgári a Vladimír Rejholec ukážu, ako vytvoriť a spustiť affilite web v reálnom čase. V prednáške „vyklikajú“ nový affiliate web od úplného začiatku. Bude to „free style“, nič pripravené. Chceme vám ukázať čo sa dá za hodinu stihnúť 🙂 Dokonca obecenstvo pred prednáškou vyberie, pre akú kampaň budeme robiť affiliate stránku. 22:30 Panelová diskusia. Najviac sa ľudia dozvedia z diskusie. Preto bude posledná prednáška venovaná diskusií ohľadom otázok z publika. Stretneme sa v nej v štandardnom zložení Peťo Chodelka, Vlado Rejholec, Petr Šulc z mBank a Štefan Polgári. Usmerňovať bude Miška. Afterka s drinkami za 1€, kde sa dozviete o affile všetko, čo len chcete 🙂 Pri affile sú kľúčové diskusie s mentormi a skúsenými publishermi. Tešíme sa na vás!

      IDEM!      

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?