NÁPAD NA AFFILIATE PROJEKT #9: Čo kúpiť mame na Vianoce

NÁPAD NA AFFILIATE PROJEKT #9: Čo kúpiť mame na Vianoce

Včera večer mi napadlo jedno super využitie affiliate kampane. A hneď skoro pre každý obsahový magazín. Kampane 4Home.sk a 4Home.cz sú u nás dlhodobo na špičke výkonnosti. Majú super konverzný pomer, dobre spracovaný eshop a kopec produktov. Tak mi napadlo, že tam majú super veci pre „mami“. Sviečky, stojančeky, mlynčeky, vankúšiky, hrnce, veci na pečenie, „milé veci“. Všeličo. Tak prečo to nevyužiť? Sám viem, že moja mama nakupuje na 4Home viac, ako v potravinách.

Článok „Čo pre mamu na Vianoce“

Robil som návrh využitia affilu pre jeden magazín a hľa, však toto sa dá použiť všade. Väčšina čitateľov magazínov má mamu a často nevedia, čo jej kúpiť. Tak, prečo im neukázať pár nápadov? Stačí krátky článok „10 super nápadov pre darček pre mamu“, pridať tam obrázky, čo by sa dalo kúpiť. Z obrázka rovno preklik na podstránku produktu a samozrejme pridať Call-to-action prvky „Chcem kúpiť mame pekný darček“. Povyberať vám určite pomôže kolegyňa alebo polovička. Prípadne sa inšpirujte priamo na 4Home. Je to rýchle, efektívne, môžete využiť aj mailing pre propagáciu článku, sociálne siete, premium posty na Facebooku, všeličo. Ideálny nápad pre všetky magazíny, len sa treba poponáhľať a nezaváhať 🙂 Enjoy!
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?