Nápad na affiliate projekt #4: Módny konfigurátor

Nápad na affiliate projekt #4: Módny konfigurátor

Dnes to bude opäť stručné, ale výživné 🙂 Určite poznáte projekt DOMODI.cz, vlastne už GLAMI.cz. Je to MEGA projekt, kde sú len kombinácie šiat. Má ale extrémne robustný back-end. Ako si to však zjednodušiť a urobiť si nejakú junior verziu?

Ženy sú super. Klikajú kade-tade, pozerajú eshopy, dookola to isté. A všade klikajú. Že všade klikajú som už spomenul? A majú veľmi rady „módne kolekcie“ resp. „sety“ oblečenia.

Niečo také:

set-oblecenia

Dokonca to rady lajkujú, hovoria si o tom. Prečo neurobiť stránku „MódneSety.sk“ (doména voľná), kde by sa takéto sety našli? Tvorila by ich redakcia. Po kliku na šaty, doplnok, topánky, šup cez affil link na produkt v eshope. V sieti máme 24 módnych kampaní. 

Na takéto projekty sa extrémne ľahko získava traffic a existuje aj prirodzený reach. Tak isto Facebook, Hipsta Instagram, Pinterest stránka „Módne sety“ – to by šlo samo. Cena za fanúšičku by bola podľa mňa tak cent, lebo by to lajkovali o 106. Content stratégia by bola jednoduchá – stále nové sety a kombinácie. A odkiaľ by boli? No jasné, že väčšina by sa dala po kliku hneď aj kúpiť cez affiliate link 🙂

Idea je teda jasná: urobiť výkladnú skriňu šiat s tým, že by si ich mohli hneď ľudia zakúpiť. 

Robil som k tomu aj prezentáciu, tak vyťahujem zo šuflíka a nech sa páči. Je tam všetko.

Enjoy and share 🙂

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?