Mám web a chcem zarábať

Mám web a chcem zarábať

Máte firemné alebo súkromné ​​internetové stránky, informačný server alebo dokonca svoj ​​vlastný portál? Nie vždy sa vám podarí predať všetky reklamné priestory? Prichádzate o nemalé výnosy z reklamy. .dognet patrí k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim reklamným sieťam a je postavený čisto na výkonnosti reklamy. Nestačí? Prezrite si referencie našich publisherov.

Všetky kampane nájdete v tabuľke, v sekcii kampane a aj v administrácii.

 proces

V sieti .dognet nájdete klasické bannerové formáty, PR články, textové odkazy a pri niektorých kampaniach aj iframe affiliate prvky, ktoré môžete umiestniť na svoju stránku. Všetky kampane nájdete v tabuľke, v sekcii kampane a aj v administrácii. Nestačí? Prezrite si referencie našich publisherov.

Zaregistrujte sa a získajte prístup ku všetkým kampaniam.

reg-button

Affiliate sieť .dognet nie je len o banneroch. Snažíme sa našich publisherov edukovať a prinášať tipy, ako affiliate využiť netradičnými spôsobmi. Ideálnymi príkladmi sú dlhodobé PR články, systematické dopĺňanie affiliate odkazov do článkov, integrácia reklám do mailingu, či iných mediálnych priestorov, ktoré sa štandardne nedajú vypredať.  Prezrite si aj referencie našich publisherov.

.dognet poskytuje voľnosť pri plánovaní, osadzovaní a použití reklamných prvkov. Je na vás, ako ho využijete.

Možnosť vyplatenia už pri dosiahnutí provízie 100€.

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?