Let’s play? Let’s earn nejaké peniaze pomocou affiliate marketingu ;)

Let’s play? Let’s earn nejaké peniaze pomocou affiliate marketingu ;)

Zarobte propagáciou hier či hernej techniky. Je to naozaj jednoduché. Máte Youtube kanál? Hráte hry na Twitch? Propagujte hry či hernú techniku a získajte províziu za každý predaj. Ako na to?  
  1. Zaregistrujte sa do našej siete Dognet – http://easy.dognet.sk/registration/
  2. Po schválení vašej registrácie vám príde na email vaše heslo. Prihláste sa do administrácie – http://easy.dognet.sk/sign/in
  3. V administrácii kliknite na Propagačné materiály – Ostatné
  4. Nájdite kampaň ČiernyDrak.sk a kliknite na „Získať provízny odkaz
  5. Tu nájdete váš odkaz. Tento link obsahuje vaše ID, vďaka ktorému vás vieme identifikovať a vieme, že zákazník prišiel cez vás. Na základe tohto vám vieme pripísať províziu z objednávok, ktoré ste priniesli.
  6. Ak chcete odkazovať na konkrétny produkt, je to samozrejme možné a je to veľmi jednoduché. Zadajte link na produkt do kolónky „Link na podstránku“ a vygeneruje sa vám odkaz na podstránku s vašimi trackovacími údajmi.
Tento odkaz stačí vložiť do popisu vášho videa 😉 Odporúčame pridať aj text, ako napríklad:
  • Kúp si aj ty silnú mašinu a hraj [link]
  • Nové hry za skvelé ceny nájdeš na [link]
Ak vám v popise vášho Youtube videa vadia dlhé linky, pokojne si ich skráťte napríklad cez Bit.ly   Každý preklik, ktorý prinesiete, uvidíte do 10 minút v administrácii pod „Koľko som poslal návštevníkov“. Každý predaj, ktorý prinesiete, uvidíte v administrácii pod „Koľko som zarobil“. Vyplácať vieme aj nepodnikateľov, takže sa nie je čoho báť. Nič vám nestojí v ceste.  

Koľko zarobíte?

V kampani ČiernyDrak.sk ponúkame províziu 3% z každej objednávky bez DPH. Ak by sa vám teda podarilo predať ultimátnu mašinu MSI Nightblade MI3 VR7RC-005EU za 1 042,50 € bez DPH, zarobíte 31,275 € Ďalšiu elektroniku nájdete v kampaniach TPD.sk (provízia 5%), Bigon.sk (provízia 9%) či AndreaShop.sk (provízia 3%). Zoznam všetkých kampaní nájdete tu.  

Vašimi gamerskými videami robíte reklamu sebe, vašim hrám a aj vašej technike. Zarobte na tom!

  Máte otázky? Sme tu pre vás 😉 Píšte na novotna@dognet.sk alebo využite náš online chat.
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?