Horúci tip: kampaň Market24.sk

Horúci tip: kampaň Market24.sk

Aké kampane fakt fičia a aké sa oplatí riešiť? Jedna z nich je aj Market24.sk, ktorá má veľký potenciál. Eshop Market24.sk má viac ako 6000 položiek skladom. Aj keď sa môže zdať provízia 5% málo, nie je to úplne tak. Priemerná objednávka je vo výške 65€ a eshop má vysoký konverzný pomer. Inzerent dlhodobo pracuje na zvyšovaní konverzného pomeru, čo pomôže aj publisherom kampane. K dispozícii sú rôzne kategórie, od hračiek, cež veci pre domácnosť až po elektro. Je z čoho vyberať. Konkrétne odporúčania na využitie kampane? Nech sa páči:
  • XML katalógy – to je samozrejmé. O XML feedoch všeobecneAko naimportovať XML do WordPressu?
  • Microsites – urobte si malý, špecifický web o napríklad o zvlhčovačoch vzduchu. Ľahko sa dostanete o organickému trafficu, alebo skúste zapojiť PPC. Taký zvlhčovač nie je lacná vec, takže aj 5% provízia sa oplatí.
  • Obsahové články – máte magazín? Nech sa páči. Otvorte tému, napríklad o tých zvlhčovačov a odporučte konkrétny a získajte províziu (Ako affiliate linky integrovať do článku)
  • Sociálne siete – skúste urobiť nákupného poradcu (nápad). Môžete ho využiť aj pre iné kampane.
Možností je veľa, tovaru je veľa, oblastí tovaru je veľa. Kampaň čaká len na vás 🙂  

Chcem sa zapojiť do kampane

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?